wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 1900 PLN 45 m2
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Zakopiańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Zakopiańskiej 2A. Budynek z ochroną, położony [...]

45 1900 PLN
42,22 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 2800 PLN 36,1 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Aleksandra Fredry Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

[ENGLISH BELOW] Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Do wynajęcia jasne, funkcjonalne [...]

36,1 2800 PLN
77,56 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki Na sprzedaż 899 000 PLN 57 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Generała Bolesława Roi Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO od właściciela. Mieszkanie 57 m² w Krakowie, Łagiewnikach Mieszkanie na drugim [...]

57 899 000 PLN
15 771,93 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 2000 PLN 18 m2
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Alojzego Horaka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesne studio z balkonem – wysoki standard | Kraków, ul. Alojzego Horaka ✨ Do wynajęcia [...]

18 2000 PLN
111,11 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 800 PLN
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, w mieszkaniu 3 pokojowym (po 1 osobie w pokoju) w [...]

800 PLN
17,39 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki Na sprzedaż 650 000 PLN 37,06 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Aleksandra Fredry Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie gotowe do zamieszkania ,bezpośrednio,wykończone pod klucz i w pełni wyposażone. [...]

37,06 650 000 PLN
17 539,13 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 1196 PLN 23 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Wynajmę małe biuro 22 m2 , cena 1196 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Biurowiec położony jest [...]

23 1196 PLN
52 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 936 PLN 18 m2

Małe biuro do wynajęcia - 18 m2 , cena 936 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Doskonała [...]

18 936 PLN
52 PLN/m²
08-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Łagiewniki Do wynajęcia 1850 PLN 37 m2
Łagiewniki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Małe biuro na wynajem , 37 m2 , cena 1850 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Biuro z własną [...]

37 1850 PLN
50 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 19 434 PLN 350 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Strumienna Lokal do wynajęcia

Szukasz prestiżowej siedziby dla swojej firmy w Krakowie, która zapewni Twojemu zespołowi komfort [...]

350 19 434 PLN
55,53 PLN/m²
20-06-2025 Dodaj do notesu