wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Marwałd Na sprzedaż 300 000 PLN 11 600 m2
Marwałd / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko z gruntami rolnymi – piękna okolica, blisko lasu Na sprzedaż siedlisko o [...]

11 600 300 000 PLN
25,86 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Do wynajęcia 31 PLN 96 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajem PLN 3000 Szukasz spokojnego i cichego miejsca do życia? Oferujemy duże mieszkanie do [...]

96 31 PLN
0,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podleśna Na sprzedaż 690 000 PLN 90 m2
Podleśna / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Katowickiej w [...]

90 690 000 PLN
7666,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 438 441 PLN 1461,47 m2
Gronowo Górne / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w świetnej lokalizacji – Gronowo Górne, ul. Agatowa (tylko 2 km od [...]

1461,47 438 441 PLN
300 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 580 000 PLN 53 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Poziomkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na las (52,9 m²) Oferujemy na [...]

53 580 000 PLN
10 943,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Szczechy Wielkie Na sprzedaż 195 000 PLN 1300 m2
Szczechy Wielkie / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane – Szczechy Wielkie, gmina Pisz

1300 195 000 PLN
150 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
1400 154 000 PLN
110 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Dobre Miasto Na sprzedaż 295 000 PLN 47 m2
Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Dobrym Mieście przy ulicy Garnizonowej na parterze 47m2 . Mieszkanie [...]

47 295 000 PLN
6276,60 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
kętrzyński
Kętrzyn
Langanki Na sprzedaż 280 000 PLN 4348 m2
Langanki / Kętrzyn / kętrzyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

WYJĄTKOWA DZIAŁKA 43 ARÓW - MAZURY, LANGANKI - MEDIA PRZY DZIAŁCE! Na sprzedaż atrakcyjne działki [...]

4348 280 000 PLN
64,40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 929 000 PLN 70,51 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Poprzeczna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – Olsztyn, ul. Poprzeczna, nowe 4-pokojowe, 70,51 m² 2 balkony. [...]

70,51 929 000 PLN
13 175,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Jeże Na sprzedaż 280 000 PLN 3499 m2
Jeże / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o [...]

3499 280 000 PLN
80,02 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Tolkmicko Na sprzedaż 80 000 PLN 150 m2
Tolkmicko / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Witam sprzedam połowę domu 150 m2 , na dole są dwa pokoje i poddasze do zagospodarowania z pokojem [...]

150 80 000 PLN
533,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno
Zielonka Na sprzedaż 375 000 PLN 110 m2
Zielonka / Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji. Położony w miejscowości Zielonka pod Szczytnem, [...]

110 375 000 PLN
3409,09 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 12 100 105 PLN 12 931 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż zespołu nieruchomości gruntowych zabudowanych wraz z [...]

12 931 12 100 105 PLN
935,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
szczycieński
Rozogi
Dąbrowy Na sprzedaż 250 000 PLN 4500 m2
Dąbrowy / Rozogi / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wymiarach 70 x 65 m. Działka posiada dostęp do asfaltowej [...]

4500 250 000 PLN
55,56 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 250 000 PLN 47 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Fryderyka Leyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania trzy pokoje z oddzielną kuchnią z komórką lokatorską

47 250 000 PLN
5319,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pokój warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Likusy Do wynajęcia 90 PLN
Likusy / Olsztyn / warmińsko-mazurskie Pokój do wynajęcia

Na okres wakacyjny wynajmę na I piętrze domku jednorodzinnego w Olsztynie przy ul. Wczasowej (os. [...]

90 PLN
1,61 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Do wynajęcia 2600 PLN 74 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Borowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Borowej, w [...]

74 2600 PLN
35,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2400 PLN 37 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kazimierza Jagiellończyka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna – gotowe do zamieszkania Do wynajęcia [...]

37 2400 PLN
64,86 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
giżycki
Giżycko
Gajewo Na sprzedaż 5 902 770 PLN 1056,9 m2
Gajewo / Giżycko / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn na sprzedaż

HALA PRODUKCYJNA / MAGAZYNOWA – GIŻYCKO (Gajewo) – 1 356 m² + działka 3 997 m² Cena: 4 799 000 PLN [...]

1056,9 5 902 770 PLN
5584,98 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy