wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 1900 PLN 25 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka w Szczecinie, przy ul. Kwiatkowskiego. Powierzchnia: ok. 25 m². Mieszkanie [...]

25 1900 PLN
76 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz
Strączno Na sprzedaż 1 350 000 PLN 160 m2
Strączno / Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

REZYDENCJA „OAZA” W STRĄCZNIE (1702 m²) z prywatnym dojściem do jeziora! ​Dom z dwoma mieszkaniami | [...]

160 1 350 000 PLN
8437,50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Obiekt zachodniopomorskie
sławieński
Darłowo
Bobolin Na sprzedaż 3 390 000 PLN 900 m2
Bobolin / Darłowo / sławieński / zachodniopomorskie / Polska, Nadmorska Obiekt na sprzedaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad Bałtykiem — prosperujący, w pełni funkcjonujący ośrodek [...]

900 3 390 000 PLN
3766,67 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 2 468 700 PLN 1300 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka narożnikowa w Mielnie ( gm Koszalin) ul.Olimpijska/Chmielna, nr działki 875/5- [...]

1300 2 468 700 PLN
1899 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Pensjonat zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 3 750 000 PLN 446 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

Pensjonat o wysokim standardzie nad morzem w Rewalu.(Duża lista stałych gości,super [...]

446 3 750 000 PLN
8408,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
białogardzki
Białogard Na sprzedaż 1 200 000 PLN 10 665 m2
Białogard / białogardzki / zachodniopomorskie / Polska, Chocimska Działka na sprzedaż

Działka budowlano-usługowa w centrum Białogardu – idealna pod zabudowę wielorodzinną lub inną [...]

10 665 1 200 000 PLN
112,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 664 000 PLN 95 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Szukasz domu, który zapewni przestrzeń, komfort i niskie koszty utrzymania? Ta oferta łączy [...]

95 664 000 PLN
6989,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ta oferta łączy wszystko, co najważniejsze — funkcjonalny dom o wysokim standardzie, dużą działkę [...]

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny zachodniopomorskie
gryficki
Trzebiatów
Mrzeżyno Do wynajęcia 7000 PLN 12 m2
Mrzeżyno / Trzebiatów / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Portowa Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Szukasz lokalizacji, która nie zależy od pogody? Chcesz wejść w gotowy biznes z kompletem pozwoleń? [...]

12 7000 PLN
583,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
gryfiński
Stare Czarnowo
Żelewo Na sprzedaż 270 000 PLN 840 m2
Żelewo / Stare Czarnowo / gryfiński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealna dla osób ceniących [...]

840 270 000 PLN
321,43 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Jana Kasprowicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Posiadam na sprzedaż atrakcyjny apartament inwestycyjny i wypoczynkowy w Kołobrzegu w kompleksie [...]

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lipiany / pyrzycki / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Malownicza, sloneczna dzialka budowlana z widokiem na jezioro lipianskie, uzbrojona i ogrodzona, w [...]

974 250 000 PLN
256,67 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 430 000 PLN 46,5 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Grochowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem [...]

46,5 430 000 PLN
9247,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Reklamy