Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 16.08.2025
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
Cena: 2950 PLN  (98,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
30 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
parter
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-43470405
Data aktualizacji
2026-05-12 17:42:06
Opis:

Do wynajęcia przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Brazylijskiej 16B (Saska Kępa, Praga-Południe).

Świetna lokalizacja – cicha, zielona okolica, blisko:

CH Promenada,

ul. Francuska z kawiarniami i restauracjami,

spacerem do nadwiślańskich bulwarów.

W pobliżu przystanki autobusowe („Brazylijska”, „Międzynarodowa”) – szybki dojazd do centrum.

W mieszkaniu:

Pokój z rozkładaną sofą, stołem i szafą

Oddzielna kuchnia: lodówka, kuchenka gazowa, szafki

Łazienka z wanną i pralką

Przedpokój z miejscem do przechowywania

Parking: Strefa Mieszkańca – brak parkometrów, parkowanie z bezpłatnym identyfikatorem ZGN (dla najemcy).

Martyna Cupriak
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 505 077 612
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama