wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3493 PLN (79 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Praga-Południe

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie (salon + sypialnia) z osobną kuchnią, łazienką i [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone przy ul. Grochowskiej w [...]

30 2900 PLN
96,67 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Żółkiewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia jasne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m², świeżo po remoncie, gotowe [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Lotaryńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Warszawa, Saska Kępa / ul. Lotaryńska / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie bardzo dobrze [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2

Bezpośrednio do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią oraz miejscem w [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Władysława Umińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od połowy maja lub 1 czerwca nowe 43 metrowe, dwupokojowe zaciszne mieszkanie na 5 [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3898 PLN 67 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie czyste, zadbanie, po jednym najemcy, wcześniej użytkowane jako własne. W całości [...]

67 3898 PLN
58,18 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 21 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Omulewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezpośrednio, do wynajęcia kawalerka, 21 m2, 2 piętro, nowe osiedle, Praga Południe, ul. Omulewska [...]

21 2900 PLN
138,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 4600 PLN 63 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Józefa Chłopickiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

BEZPOŚREDNIO, 3 pokojowe mieszkanie - salon z otwartą kuchnią plus 2 sypialnie. Czynsz 3600 plus 900 [...]

63 4600 PLN
73,02 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2700 PLN 36 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Aleja Jerzego Waszyngtona Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Budynek 150 m. od przystanków tramwajowych i autobusowego. Okna wychodzą na południowy wschód. W [...]

36 2700 PLN
75 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 3000 PLN 33 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio na krótszy lub dłuższy okres przytulne mieszkanie w przedwojennej klimatycznej [...]

33 3000 PLN
90,91 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3150 PLN 43 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Siennicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio - do wynajęcia nowe, 2-pokojowe, w pełni wyposażone, komfortowe, jasne mieszkanie z [...]

43 3150 PLN
73,26 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Do wynajęcia 2700 PLN 42 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Aleja Stanów Zjednoczonych Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,90 m², [...]

42 2700 PLN
64,29 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3300 PLN 40 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Optyków Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie 40 m2 nowe / rok budowy 2025/ 2 piętro /winda/ salon z aneksem kuchennym, 1 [...]

40 3300 PLN
82,50 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3900 PLN 54 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Wersalska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Saska Kępa, ul Wersalska 7, stara część, rozkładowe mieszkanie na parterze. Powierzchnia 54m2. - [...]

54 3900 PLN
72,22 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2700 PLN 25 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Suchodolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia w pełni wyposażone studio o powierzchni 25 m² w rejonie Ronda Wiatraczna. Lokal po [...]

25 2700 PLN
108 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 3200 PLN 38 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Brazylijska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie dostępne od dzisiaj! [OFERTA PRYWATNA] Warszawska Saska [...]

38 3200 PLN
84,21 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 2500 PLN 25 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Brazylijska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m², położona przy ul. Brazylijskiej [...]

25 2500 PLN
100 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 4400 PLN 77,18 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Michała Paca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PARKU 77,18 m² – UL. MICHAŁA PACA 6, WARSZAWA Do wynajęcia [...]

77,18 4400 PLN
57,01 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 4000 PLN 58 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Cichociemnych Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na osiedlu strzeżonym, drugie piętro w [...]

58 4000 PLN
68,97 PLN/m²
02-11-2025 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: