Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 18.11.2024
Komorska, mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
Cena: 3050 PLN  (58,65 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
52 m²
Czynsz dla adm.
400 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
7
Meble
Tak
Winda
Tak
Czy zamknięty obiekt
Tak
Balkon
Tak
Numer oferty
gratka-38247415
Data aktualizacji
2025-12-01 02:32:15
Opis:

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Salon z otwartą kuchnią (wyspa), sypialnia, łazienka - o powierzchni około 52 m2, na ostatnim 7 piętrze, z widokiem na centrum Warszawy (str. zachodnia). Dobrze doświetlone, w stanie bardzo dobrym.


Pełne wyposażenie (pralka, lodówka, mikrofala, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja), Dwie zabudowane szafy (sypialnia i przedpokój). Duży balkon (wzdłuż całego mieszkania). Bardzo wysoki standard zarówno mieszkania jak i budynku. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, doskonałe położenie komunikacyjne.

Łączny koszt najmu: czynsz najmu (jak w ogłoszeniu) + czynsz administracyjny (450PLN) + koszt mediów (zużycie rozliczane wg liczników, zaliczka 400PLN).


Kaucja zwrotna w wysokości 1 miesięcznego czynszu.

Cena do negocjacji. Dostępne od zaraz. Nie akceptujemy zwierząt.

Ewa
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 602 847 317
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama