Mieszkanie do wynajęcia, woj. Polska / dodano: 04.05.2026
Osiedle Stefana Batorego, wielkopolskie, Poznań
Cena: 2500 PLN  (50,81 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
49,2 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47207431
Data aktualizacji
2026-05-04 13:33:19
Opis:

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowane i ustawne mieszkanie 3-pokojowe os. Stefana Batorego w Poznaniu (Piątkowo).

Mieszkanie znajduje się w bloku z 2006r. i jest położone na 3-cim, ostatnim piętrze (bez windy).

Mieszkanie składa się z:

- dwóch niezależnych pokoi,

- salon z aneksem kuchennym,

- korytarza z wbudowaną szafą wnękową,

- łazienka z wanną i prysznicem,

- oddzielne wc,

Z sypialni jest wyjście na balkon.

Proponowane mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Blisko pętli tramwajowej szybkiego tramwaju PST, blisko kampusu Morasko, a w centrum Poznania można znaleźć się w ciągu kilkunastu minut.

Osiedle jest bardzo zadbane i bezpieczne.

Dookoła liczne tereny zielone, place zabaw dla dzieci, orliki, żłobki, przedszkola, przychodnia, sklepy Lidl, Biedronka, Żabka, Chata Polska, Poczta Polska, apteka, warzywniak, bankomat- co jest ważnym atutem.

Nieopodal tereny rowerowo - spacerowe Moraska oraz lasu Żurawiniec.

Mieszkanie jest do przejęcia z widocznym na zdjęciach umeblowaniem i wyposażeniem (szafy wnękowe, zmywarka, pralka).

Mieszkanie jest przygotowane do wynajęcia w zasadzie od zaraz.

Czynsz administracyjny do spółdzielni razem z zaliczkami za wodę i ciepło wynosi obecnie ok 890 zł, przy czym zawiera on w sobie niemałe naliczone zaliczki za media, które są uzależnione od zużycia. Dodatkowo płatne raz na 2 miesiące faktury za zużytą energię elektryczną