Mieszkanie na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 04.05.2026
Generała Bolesława Roi, małopolskie, Kraków, Łagiewniki
Cena: 899 000 PLN  (15 771,93 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
57 m²
Czynsz dla adm.
900 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
2009
Numer oferty
gratka-47210023
Data aktualizacji
2026-05-12 15:21:09
Opis:

BEZPOŚREDNIO od właściciela.

Mieszkanie 57 m² w Krakowie, Łagiewnikach

Mieszkanie na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2009 roku, jest winda.

  • Salon: 17,5 m²
  • Sypialnia: 15 m²
  • Kuchnia z jadalnią: 12,25 m² – wysokiej jakości meble na wymiar (2020), lodówka Liebherr, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, okap, zmywarka.
  • Łazienka: 4,25 m²
  • Oddzielne WC: 2 m²
  • Przedpokój: 6 m²
  • Dodatkowo: balkon (ok. 6 m²) oraz komórka lokatorska w piwnicy (ok. 6 m²)

Lokalizacja:

  • ul. Gen. Bolesława Roi, Kraków, Łagiewniki

Blisko:

  • Trasa Łagiewnicka
  • Szybki Tramwaj
  • szybki wyjazd na autostradę
  • szkoła podstawowa - 5 minut pieszo.
  • Centrum handlowe Bonarka - 15 minut pieszo
  • Centrum handlowe Zakopianka - 20 minut pieszo
  • park w bezpośrednim sąsiedztwie oraz rozległy teren zielony wokół Sanktuarium w Łagiewnikach i Centrum JP2 (10 minut pieszo)

Ekspozycja mieszkania: wschód - zachód.

Media:

  • centralne ogrzewanie
  • ciepła woda MPEC
  • dostęp do światłowodu
  • czynsz ok. 900 PLN (w tym ciepła woda i ogrzewanie)

Cena mieszkania: 912 000 PLN (16 000 PLN/m²)

Komórka lokatorska - w cenie.

Garaż - miejsce w garażu wielostanowiskowym: 75 000 PLN - odrębna księga wieczysta.