Lokal na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 07.05.2026
Uzdrowiskowa, zachodniopomorskie, Świnoujście
Cena: 4 500 000 PLN  (16 544,12 PLN/m²)
Powierzchnia
272 m²
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47256937
Data aktualizacji
2026-05-11 14:22:17
Opis:

Na sprzedaż funkcjonujący koncept gastronomiczno-rozrywkowy typu show & dining zlokalizowany w jednej z najmocniejszych lokalizacji turystycznych w Polsce — Świnoujściu.

SOHHO Restaurant to autorski projekt łączący wysokiej klasy gastronomię, cocktail bar oraz wieczorny format oparty na muzyce, atmosferze i doświadczeniu gościa. Koncept został stworzony z myślą o kliencie premium oraz wysokiej monetyzacji części wieczornej.

Lokal działa operacyjnie i posiada wypracowaną rozpoznawalność marki.

Charakter projektu

SOHHO to połączenie:

* restauracji premium,

* cocktail baru,

* wydarzeń i muzyki na żywo,

* klimatu lifestyle & entertainment.

Projekt został zaprojektowany w sposób wykraczający poza klasyczny model restauracyjny — nacisk położono na doświadczenie gościa, atmosferę oraz wysoki koszyk zakupowy.

Lokal i infrastruktura

* bardzo dobra lokalizacja w strefie intensywnego ruchu turystycznego,

* duży potencjał klienta polskiego i niemieckiego,

* wnętrze wykonane w standardzie premium w stylistyce art déco,

* w pełni przygotowane zaplecze gastronomiczne i barowe,

* lokal gotowy do dalszego operowania bez konieczności dodatkowych prac technicznych,

* do lokalu przynależy ogródek letni zwiększający potencjał operacyjny w sezonie.

Fundament biznesowy

* działający, operacyjny biznes,

* rozpoznawalny koncept i marka,

* gotowa infrastruktura,

* sprawdzony format eventowy,