Garaż na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 09.05.2026
aleja Generała Józefa Hallera, dolnośląskie, Wrocław
Cena: 119 000 PLN  (7437,50 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
16 m²
Numer oferty
gratka-47292891
Data aktualizacji
2026-05-09 08:57:21
Opis:

Do sprzedania murowany garaż usytuowany na podwórku budynku mieszkalnego przy Al. Hallera 115-123. Zlokalizowany na wewnętrznym podwórzu, wewnątrz zabudowy, między ulicami: Chabrowa-Słonecznikowa.

Garaż bez kanału. W garażu brak przyłącza prądu i wody. Możliwość doprowadzenia prądu we własnym zakresie bezpośrednio z Tauron. Gotowy do użytkowania lub remontu.

Koszty:

- podatek od nieruchomości (ok. 192 zł/rok).

Sytuacja prawna uregulowana - jeden właściciel, księga wieczysta bez obciążeń. Działka pod garażem - własność. Dostępny od zaraz.

Wojciech
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 660 349 022
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama