Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 10.05.2026
pomorskie, Gdańsk, Kolbudy, Jankowo Gdańskie
Cena: 1 099 000 PLN  (7384,76 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
148,82 m²
Powierzchnia działki
500 m²
Liczba pokoi
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47303425
Data aktualizacji
2026-05-13 08:58:27
Opis:

Jankowo Gdańskie ul. Błękitna Lokal mieszkalny 9A / 9B – nowoczesny dom dwulokalowy z garażem | 1 099 000 zł

Na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne 9A oraz 9B w zabudowie bliźniaczej, realizowane w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Inwestycja łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, ponadczasową architekturę oraz komfort życia w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do miasta.

Najważniejsze informacje

  • Cena: 1 099 000 zł
  • Powierzchnia użytkowa: 148,82 m²
  • Powierzchnia całkowita: 190 m²
  • Garaż w bryle budynku
  • Ogród i taras
  • 5 pokoi
  • 2 łazienki
  • Nowoczesna bryła i wysoki standard wykonania
  • Planowane zakończenie budowy: maj 2027

Układ pomieszczeń

Parter – 76,60 m²

  • Wiatrołap – 5,22 m²
  • Łazienka – 5,06 m²
  • Korytarz – 12,15 m²
  • Salon z aneksem kuchennym – 36,08 m²
  • Garaż – 18,09 m²

Piętro – 72,22 m²

  • Pokój – 14,70 m²
  • Pokój – 14,07 m²
  • Pokój – 11,40 m²
  • Sypialnia z garderobą – 18,19 m²
  • Łazienka – 6,65 m²
  • Korytarz – 7,31 m²

Poddasze - 18 m2 - do adaptacji

Atuty inwestycji

  • duże przeszklenia zapewniające świetne doświetlenie wnętrz,
  • funkcjonalny układ idealny dla rodziny,
  • nowoczesna elewacja w eleganckiej kolorystyce,
  • garaż oraz dodatkowe miejsca postojowe,
  • kameralne osiedle z niską zabudową,
  • prywatny ogród przy każdym lokalu,
  • spokojna, zielona okolica.