Lokal do wynajęcia, woj. Polska / dodano: 17.05.2026
Włodzimierza Tetmajera, małopolskie, Kraków
Cena: 9400 PLN  (58,75 PLN/m²)
Powierzchnia
160 m²
Liczba pomieszczeń
1
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47408343
Data aktualizacji
2026-05-17 18:01:04
Opis:

Galeria Tetmajera 83 to galeria wnętrz. Na powierzchni 2500 m2 znajdują się marki takie jak Kler, Rust, Halupczok, Stolarnie Galicyjskie, Jotul Kominki, Herbeć Jacuzzi, Elen.

Galeria ma dwa poziomy do których jest bezpośrednie wejście od zewnątrz budynku. Powierzchnia najmu znajduje się na piętrze tuż przy jednym z wejść, posiada bardzo dużą witrynę od strony bardzo ruchliwej ulicy oraz drugą od strony wejścia do budynku. Powierzchnia podstawowa to 100 m2 + 65 m2 antresoli. Lokal posiada przyłącz wody.

Galeria posiada duży parking z ładowarkę pojazdów elektrycznych, kawiarnię, aulę do prezentacji oraz pokój do spotkań biznesowych. Galeria posiada osobę w postaci konsierża informującą klientów o firmach w galerii.

Podana wartość najmu dotyczy powierzchni 100 m2

Koszty dodatkowe to opłata marketingowa i opłata za części wspólne łącznie 1500 zł/msc

PB Grzegorz Pukacz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 530 822 822
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama