wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 769 666 PLN (688 PLN/m²)

Działki Warszawa Wawer

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 4 250 000 PLN 5000 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Chodzieska Działka na sprzedaż

Witam mam do sprzedania działkę przy ulicy Chodzieskiej (Dzielnica Wawer). Działka ma dostęp do [...]

5000 4 250 000 PLN
850 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 990 000 PLN 1004 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Kminkowa Działka na sprzedaż

Sprzedaję swoja działkę bezpośrednio. Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. [...]

1004 990 000 PLN
986,06 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 69 000 PLN 300 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cyklamenów Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo użytkowania działki ROD Cyklamen położonej w dzielnicy Wawer w Warszawie ul [...]

300 69 000 PLN
230 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu