Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 30.04.2026
Wiktora Kulerskiego, kujawsko-pomorskie, Grudziądz
Cena: 380 000 PLN  (9047,62 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
42 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47146767
Data aktualizacji
2026-04-30 19:38:44
Opis:

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Totalnie umeblowane.

Zamieszkiwane dwa razy do roku na okres max. 1 miesiaca.

Blok z roku 2015

Czynsz we wspolnocie mieszkaniowej 540 zl/miesiac/1 osoba.

Widok z okna na nowoczesny budynek mieszkalny, obiekt zamkniety monitorowany.

Mieszkanie z cudowna energia.

Katarzyna
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +46 70 415 96 00
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama