wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na Starym Żoliborzu między placem [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 290 000 PLN 48 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Kaliny Jędrusik Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bardzo ładne i funkcjonalne, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. [...]

48 1 290 000 PLN
26 875 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 680 000 PLN 76 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Żoliborz | kamienica z lat 50. Na sprzedaż [...]

76 1 680 000 PLN
22 105,26 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 4300 PLN 53 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Kłopot Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, [...]

53 4300 PLN
81,13 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 2497 PLN 28 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Właściciel - Wynajmę przytulne, funkcjonalne studio na osiedlu Artystyczny Żoliborz przy ul. Kaliny [...]

28 2497 PLN
89,18 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Sady Żoliborskie Na sprzedaż 639 000 PLN 37,2 m2
Sady Żoliborskie / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Władysława Broniewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Żoliborzu, na osiedlu "Sady Żoliborskie". Mieszkanie o powierzchni 37,2 m.kw. [...]

37,2 639 000 PLN
17 177,42 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 3000 PLN 28 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Krasińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w [...]

28 3000 PLN
107,14 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2300 PLN 27,5 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Księdza Teofila Boguckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA PRYWATNA. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze [...]

27,5 2300 PLN
83,64 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane na [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 1550 PLN
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Pokój do wynajęcia

1-osobowy pokój w przestronnym mieszkaniu 2-pokojowym. W tym drugim pokoju jest właścicielka, ale [...]

1550 PLN
91,18 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 4600 PLN 47 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Kaliny Jędrusik Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 47 m.kw. składające się z salonu, sypialni, oddzielnej [...]

47 4600 PLN
97,87 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 300 PLN 4 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Rydygiera Komercyjne do wynajęcia

Do wynajęcia komórka lokatorska / piwnica o powierzchni ok. 4 m² przy ul. Rydygiera 19 w Warszawie, [...]

4 300 PLN
75 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 3900 PLN 54 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Juliusza Słowackiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w budynku na Żoliborzu. [...]

54 3900 PLN
72,22 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 4000 PLN 48,5 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Krasińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, idealne dla 2 osób, usytuowane na Starym Żoliborzu składające [...]

48,5 4000 PLN
82,47 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Jasnodworska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajem – 38 m², parter, po generalnym remoncie Wyposażenie nowe: Pralka Lodówka [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Do wynajęcia 3500 PLN 49 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Dygata Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Żoliborz Artystyczny Lokal mieszkalny znajduje się na [...]

49 3500 PLN
71,43 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 730 000 PLN 47 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Jasnodworska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania bezpośrednio przez właściciela mieszkanie na Żoliborzu. 4 piętro, 3 pokoje, oddzielna [...]

47 730 000 PLN
15 531,91 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Na sprzedaż 699 000 PLN 37 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Generała Józefa Zajączka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz miejsca, które łączy klimat starej Warszawy z wygodą nowoczesnego życia? Mam dla Ciebie [...]

37 699 000 PLN
18 891,89 PLN/m²
15-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 895 000 PLN 67,66 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Powązkowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OGŁOSZENIE PRYWATNE. Opis Na sprzedaż komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o [...]

67,66 1 895 000 PLN
28 007,69 PLN/m²
30-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 699 000 PLN 32 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie/Apartment Nowoczesne, BARDZO WIDNE studio na 8 piętrze z windą. IDEALNE POD INWESTYCJĘ! [...]

32 699 000 PLN
21 843,75 PLN/m²
19-11-2025 Dodaj do notesu