Mieszkanie na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 12.11.2025
Bekasów, mazowieckie, Warszawa, Ursynów
Cena: 2 488 000 PLN  (16 890,70 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
147,3 m²
Czynsz dla adm.
2200 PLN
Liczba pokoi
5
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2009
Typ domu
inny
Materiał budowlany
cegła
Meble
Tak
Winda
Tak
Czy zamknięty obiekt
Tak
Domofon
Tak
Balkon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-45006343
Data aktualizacji
2026-07-13 10:38:36
Opis:

Sprzedajemy 5 pokojowy apartament z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń o łącznej powierzchni 147,30 m2 na jednym poziomie ! Lokalizacja na granicy Ursynowa i Mokotowa – świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Nowoczesne budownictwo oraz bardzo bezpieczna i zielona okolica. Wyjątkowa lokalizacja dla osób, które cenią sobie nie tylko komfort, ale spokój, naturę i ciszę. Lokalizacja łącząca uroki domu na przedmieściach i znakomicie zlokalizowanego apartamentu w mieście.

Niska zabudowa wśród zieleni z błogim śpiewem ptaków a to tylko 7 km od centrum stolicy. Lokalizacja z 10 min dostępem do stacji metra i wszelkich udogodnień handlowo-usługowych (sklepy, markety, szkoły, szpital, restauracje, fitness, baseny itp). Las Kabacki oddalony jest o 1 km. Dookoła trasy rowerowe i spacerowe. Dojazd na lotnisko 10 min. Bliskość Południowej Obwodnicy Warszawy ułatwia również sprawne poruszanie się po całej aglomeracji.

Słoneczny apartament znajduje się na 2 ostatnim piętrze w kameralnym budynku z 2009 r (z windą). Bardzo korzystne usytuowanie względem trzech stron świata z panoramicznymi oknami od południa wychodzącymi na strefę rekreacyjną stanowiącą tonący w zieleni taras. Przestrzenne pomieszczenia o niespotykanym wyjątkowym rozkładzie to:

Strefa Dzienna:

• Salon (53 m²): Serce domu z wyjściem na duży, tonący w zieleni taras (16 m²).

• Kuchnia (15 m²): Nowoczesna i w pełni wyposażona, harmonijnie połączona z salonem.

• Gabinet (10 m²): Idealna przestrzeń do pracy w ciszy (Home Office).

• WC (2 m²).

Strefa Prywatna:

• Master Bedroom (17 m²): Sypialnia z prywatną łazienką.

• Sypialnia 2 (17 m²): Z własnym balkonem (7 m²).

• Sypialnia 3 (12 m²): Idealna dla dziecka lub jako pokój gościnny.

• Łazienka Główna (8 m²) oraz przestronny hol z zabudową (14 m²).

Dodatkowe informacje:

  • Mieszkanie odnowione, gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych.
  • Nowoczesne rozwiązania: prysznic „walk in” z dużą deszczownicą i drewnianą ławką, toaleta samomyjąca, oświetlenie LED, w kuchni zainstalowany rozdrabniacz odpadów, zmywarka, sprzęt AGD, funkcjonalna wyspa kuchenna, w pokoju biurowym ogromne dwustanowiskowe biurko z wygodnymi szafkami idealny do pracy zdalnej.
  • Dodatkowa powierzchnia: 30 m2 w wygospodarowanych zakątkach mieszkania, pojemna spiżarka przy kuchni
  • Garaż: Aż 3 klasyczne miejsca postojowe obok siebie (płatne dodatkowo 3 x 40 000 zł)
  • Komórka lokatorska: 3 m²
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, zielona i bezpieczna okolica; w mieszkaniu alarm w każdym pomieszczeniu, zainstalowany wideofon

Od właścicieli: Sprzedajemy bez pośredników (biurom nieruchomości ZDECYDOWANIE dziękuję). Szukamy kogoś, kto doceni ten spokój i... naszych wspaniałych sąsiadów (to największy gratis tej oferty!).

Zapraszamy na prezentację – poczuj tę przestrzeń na żywo!


Agnieszka Dąbrowska
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 604 521 301
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama