wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 972 391 PLN (17 232 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Ursynów

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 999 000 PLN 50,8 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Rybałtów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

JESTES Z AGENCJI - NIE DZWON - sprzedaz bezposrednio od wlasciciela Na sprzedaż 3-pokojowe [...]

50,8 999 000 PLN
19 665,35 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 100 000 PLN 61 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zamiany Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m² znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Oferuje 3 [...]

61 1 100 000 PLN
18 032,79 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 879 000 PLN 47 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Nowoursynowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowy układ na 47 m² | Ursynów, ul. Nowoursynowska | obok autobusu do metra | [...]

47 879 000 PLN
18 702,13 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 598 000 PLN 35,2 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Villardczyków Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z [...]

35,2 598 000 PLN
16 988,64 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 499 999 PLN 93 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Za Łąkami Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,88 m², zlokalizowane na Kabatach, w spokojnej i [...]

93 1 499 999 PLN
16 129,02 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 1 550 000 PLN 80 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wąwozowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 tuż obok wejścia do metra Kabaty, [...]

80 1 550 000 PLN
19 375 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 775 000 PLN 46,8 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Hirszfelda Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,8 m², zlokalizowane w niskim, [...]

46,8 775 000 PLN
16 559,83 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 259 000 PLN 63 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Hilarego Koprowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na SPRZEDAŻ wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63 m² z prywatnym ogrodem aż 187 m², [...]

63 1 259 000 PLN
19 984,13 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 259 000 PLN 63 m2

63 1 259 000 PLN
19 984,13 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 800 000 PLN 39 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Taneczna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

******* REZERWACJA ******* Pośrednikom z góry dziękuję ******* Posiadam na sprzedaż mieszkanie na [...]

39 800 000 PLN
20 512,82 PLN/m²
03-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 755 000 PLN 43 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Meander Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Pośrednikom dziękuję! Gotowe do wprowadzenia | Świetna lokalizacja - 3 min do metra | Balkon/taras [...]

43 755 000 PLN
17 558,14 PLN/m²
02-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 194 700 PLN 59,13 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Bronisława Pietraszewicza Lota Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem konkursu ofert jest udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej- [...]

59,13 194 700 PLN
3292,74 PLN/m²
09-11-2023 Dodaj do notesu