Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: wczoraj
Stanisława Wyspiańskiego, małopolskie, krakowski, Skawina, Skawina
Cena: 750 000 PLN  (7211,54 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
104 m²
Powierzchnia działki
450 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47464583
Data aktualizacji
2026-05-21 12:05:21
Opis:

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym realizowany zgodnie z projektem archonu „Dom w malinówkach 2b”. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Skawiny przy ul. Wyspiańskiego do której przynależy ogródek o powierzchni ok 4,5 ar. W odległości 100m znajduje się szkoła a także sklepy oraz kościoły. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 104 m2. Parter liczy powierzchnię 53,47 m2 na którą składa się: wiatrołap, salon z jadalnią, kuchnia wraz ze spiżarką a także łazienka oraz kotłownia. Piętro liczy powierzchnię 50,23 m2 na którą składają się: 3 sypialnie oraz łazienka. Do budynku zostaną doprowadzone media tj. woda, kanalizacja miejska, gaz oraz prąd. Budynek posiada alternatywne źródło ogrzewania w postaci kominka! Konstrukcja budynku: - Ławy fundamentowe żelbetowe zabezpieczone izolacją przeciwwilgociową, - ściany zewnętrzne murowane z betonu komórkowego h+h, - ściana dylatacyjna podwójna wykonana z silikatu, oddzielona wełną mineralną co stanowi bardzo dobrą izolację akustyczną, - strop oraz schody żelbetowe, - ściany wewnętrzne murowane z betonu komórkowego h+h, - dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną Monza Roben w kolorze czarnym - okna trzyszybowe z ciepłą ramką w kolorze czarnym na zewnątrz, wewnątrz białe. Okno w salonie przesuwne. W budynku przewidziano instalację rekuperacji oraz klimatyzacji.