wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
Gdańsk
Matarnia Do wynajęcia 7 PLN 7000 m2
Matarnia / Gdańsk / pomorskie, Sąsiedzka Działka do wynajęcia

PL Działka Przemysłowo-Usługowa na Wynajem – Gdańsk Matarnia, ul. Sąsiedzka Powierzchnia: 7 000 m² [...]

7000 7 PLN
0 PLN/m²
21-03-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Gdańsk / pomorskie / Polska Pokój do wynajęcia

Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. [...]

5000 PLN
0 PLN/m²
26-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Do wynajęcia 3600 PLN 41,5 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Sienna Grobla Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w [...]

41,5 3600 PLN
86,75 PLN/m²
17-02-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 3 590 000 PLN 630,37 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Kapitańska Dom na sprzedaż

OBIEKT TURYSTYCZNY NA SPRZEDAŻ ! Przedmiotem naszej oferty jest OBIEKT TURYSTYCZNY w nadmorskiej [...]

630,37 3 590 000 PLN
5695,07 PLN/m²
24-01-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Cedrowa Garaż do wynajęcia

Mam do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Cedrowej 31 na osiedlu Wolne Miasto. [...]

13 400 PLN
30,77 PLN/m²
20-01-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Choczewo
Sasino Na sprzedaż 202 080 PLN 1263 m2
Sasino / Choczewo / wejherowski / pomorskie / Polska, Na Wzgórzu Działka na sprzedaż

Cena za 1m2 - 160 pln Powierzchnia działki: 1263 m2 Działka budowlana w Sasinie, przy ul. Stara [...]

1263 202 080 PLN
160 PLN/m²
28-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Kokoszki Na sprzedaż 5 550 000 PLN 11 327 m2
Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Budowlanych Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki inwestycyjne w Gdańsku, nr 241/9 i 242/39, obręb 0025 Firoga, o łącznej [...]

11 327 5 550 000 PLN
489,98 PLN/m²
15-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Kokoszki Na sprzedaż 9 940 000 PLN 27 996 m2

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Gdańsku, nr 241/21, obręb 0025 Firoga, o powierzchni 2,7996 ha. [...]

27 996 9 940 000 PLN
355,05 PLN/m²
15-11-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Podjazy Na sprzedaż 160 000 PLN 630 m2
Podjazy / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam ładną, zagospodarowaną działkę z dwoma domkami. Działka położona jest w lesie, w zacisznym [...]

630 160 000 PLN
253,97 PLN/m²
06-08-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie, al. Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia apartament w Gdańsku Zaspa z pięknym widokiem na Park im. Jana Pawła II, niecałe 2 [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
03-08-2024 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Słupsk
Włynkowo Na sprzedaż 849 000 PLN 143,5 m2
Włynkowo / Słupsk / słupski / pomorskie Dom na sprzedaż

TYLKO 10 minut od morza (USTKA)..6 min do SŁUPSKA! DOMY DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! [...]

143,5 849 000 PLN
5916,38 PLN/m²
20-05-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 20 717 PLN 0 m2
Hel / pucki / pomorskie, Admirała Steyera Działka do wynajęcia

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 60 m-cy [...]

0 20 717 PLN
0 PLN/m²
03-04-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 26 939 PLN 0 m2

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 36 m-cy [...]

0 26 939 PLN
0 PLN/m²
08-03-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
starogardzki
Bobowo
Wysoka Na sprzedaż 75 000 PLN 1150 m2
Wysoka / Bobowo / starogardzki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane nr 280/6 -1288 m2,280/7 -1141 m2, 280/8 - 1141 m 2,. Położone w [...]

1150 75 000 PLN
65,22 PLN/m²
20-02-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Pustki Cisowskie-Demptowo
Pustki Cisowskie Na sprzedaż 910 000 PLN 80 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Borowikowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone w spokojnej i [...]

80 910 000 PLN
11 375 PLN/m²
10-02-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska
Krynica Morska Na sprzedaż 750 000 PLN 38,4 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Przyjaźni Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bardzo ładne 2- pokojowe słoneczne mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca. [...]

38,4 750 000 PLN
19 531,25 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 2200 PLN 20 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie Lokal do wynajęcia

Wynajmę pawilon 20m w CHU Lotnia Gdańsk Zaspa. 2200zł/m-c + kaucja.

20 2200 PLN
110 PLN/m²
11-12-2023 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, al. Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku Przymorze o powierzchni 38 m2. Lokal znajduje się w budynku z winda na [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
09-05-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 1 023 000 PLN 104,4 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż nieruchomości lokalowej „Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej [...]

104,4 1 023 000 PLN
9798,85 PLN/m²
08-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy