wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 533 120 PLN 6664 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Rosochata Działka na sprzedaż

Do sprzedania dwie działki - z możliwością oddzielnej sprzedaży: nr ew. 67, obręb 1-06-81, pow. 1563 [...]

6664 533 120 PLN
80 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 90 000 PLN 300 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Działka na sprzedaż

Sprzedam atrakcyjną działkę ogrodową o powierzchni ponad 300 m², położoną na terenie ROD Obrońców [...]

300 90 000 PLN
300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 2 999 998 PLN 8683 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Działka na sprzedaż

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela działka inwestycyjna o powierzchni 8 683 m², położona w [...]

8683 2 999 998 PLN
345,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Szukasz miejsca, które od razu zacznie zarabiać? To jest [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 40 000 PLN 10 000 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Szyszkowa Działka do wynajęcia

Do wynajęcia utwardzony i ogrodzony teren w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – w bezpośrednim [...]

10 000 40 000 PLN
4 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 800 000 PLN 1500 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Stumilowy Las Działka na sprzedaż

Witam, sprzedam działkę na Warszawskiej Białołęce na ulicy Stumilowy Las, działka piękna, położona [...]

1500 800 000 PLN
533,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 4 250 000 PLN 5000 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Chodzieska Działka na sprzedaż

Witam mam do sprzedania działkę przy ulicy Chodzieskiej (Dzielnica Wawer). Działka ma dostęp do [...]

5000 4 250 000 PLN
850 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 8 200 000 PLN 1800 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Wiertnicza Działka na sprzedaż

Działka budowlana Warszawa Wilanów o powierzchni 1800 mkw, położona w otoczeniu niskiej zabudowy z [...]

1800 8 200 000 PLN
4555,56 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Wał Zawadowski Działka na sprzedaż

Jestem właścicielką działki posiadającej plan zagospodarowania od 2007 roku dzięki czemu nie [...]

1850 1 250 000 PLN
675,68 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 980 000 PLN 728 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Hołubcowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 728 m2 za 980 tys zł (niecałe 1350 zł za m2), [...]

728 980 000 PLN
1346,15 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3000 PLN 277 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Działka z wjazdem bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej 109. Wymiary działki 10x28m , z dwiema bramami [...]

277 3000 PLN
10,83 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 4 900 000 PLN 829 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka na sprzedaż

Nieruchomość przy Modlińskiej 249 od frontu stara kamienica i brama wjazdowa bezpośrednio z [...]

829 4 900 000 PLN
5910,74 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 990 000 PLN 1004 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Kminkowa Działka na sprzedaż

Sprzedaję swoja działkę bezpośrednio. Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. [...]

1004 990 000 PLN
986,06 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 2 600 000 PLN 1699 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Leśnej Polanki Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy na 5 segmentów o powierzchni 1699 m² w [...]

1699 2 600 000 PLN
1530,31 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 7777 PLN 1650 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka położona przy ul. Wał Miedzeszyński w Warszawie (Wawer-Zerzeń). Działka ma [...]

1650 7777 PLN
4,71 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 76 000 PLN 506 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Świętego Jacka Odrowąża Działka na sprzedaż

Odstąpię prawo użytkowania działki ROD w Warszawie przy ul. Odrowąża o wielkości 506m2, działka [...]

506 76 000 PLN
150,20 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 27 000 PLN 6000 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie Działka do wynajęcia

Wynajem terenu od 6 000 m2 do 18 000 m2 – idealna lokalizacja pod plac na flotę samochodową, parking [...]

6000 27 000 PLN
4,50 PLN/m²
15-12-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 350 000 PLN 713 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Nowej Huty Działka na sprzedaż

Dom usytuowany przy ul. Nowej Huty 6, o pow. ok. 100 m2 na działce o pow. 713 m2 Działka o [...]

713 1 350 000 PLN
1893,41 PLN/m²
22-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 69 000 PLN 300 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cyklamenów Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo użytkowania działki ROD Cyklamen położonej w dzielnicy Wawer w Warszawie ul [...]

300 69 000 PLN
230 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 40 000 PLN 440 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Sasanki Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury/Hynka)- umowa przeniesienia praw [...]

440 40 000 PLN
90,91 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu