Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 12.05.2026
Stefana Batorego, mazowieckie, Warszawa
Cena: 269 000 PLN  (17 933,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
15 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
-1 (suterena)
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47326269
Data aktualizacji
2026-05-12 13:35:34
Opis:

Spółka sprzedaje 2 lokale o powierzchni 15 m² każdy, zlokalizowane przy ul. Stefana Batorego 16 w Warszawie. Lokale znajdują się w suterenie. Obecnie funkcjonują jako apartamenty inwestycyjne i przynoszą stabilny dochód.

Każdy lokal jest wynajmowany za 2300 zł miesięcznie i posiada stabilnych oraz wypłacalnych najemców. W apartamentach znajduje się aneks kuchenny oraz osobna łazienka. To bardzo dobra opcja dla jednej osoby, pracującej lub studiującej. Lokale cieszą się dużym zainteresowaniem najemców.

Idealna propozycja dla osoby prywatnej lub firmy, która chce zainwestować środki i otrzymywać stały dochód pasywny. Oczywiście lokale mogą również służyć do własnego zamieszkania.

W pobliżu znajduje się Pole Mokotowskie, a zaledwie 100 metrów od budynku znajduje się stacja metra.

Proszę o kontakt

Dzeta sp. z o.o.
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 518 620 827
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama