wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 001 644 PLN (18 078 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 470 000 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Orzycka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania przytulne, jasne mieszkanie 32 m² (z aneksem kuchennym) na parterze w spokojnej części [...]

32 470 000 PLN
14 687,50 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Błonia Wilanowskie Na sprzedaż 1 300 000 PLN 59,5 m2
Błonia Wilanowskie / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Kazachska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mamy na sprzedaż 3 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 59.50 m², znajdujące się przy ul. [...]

59,5 1 300 000 PLN
21 848,74 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 699 000 PLN 46,52 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie 46,5 M2, z własnym miejscem parkingowym , wyposażone w meble i sprzęt AGD . Z [...]

46,52 699 000 PLN
15 025,80 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 1 870 000 PLN 85 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Krotoszyńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

KLIMATYCZNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W KAMIENICY NA STARYCH BIELANACH, BLISKO [...]

85 1 870 000 PLN
22 000 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Na sprzedaż 380 000 PLN 26,72 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Króla Maciusia Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Króla Maciusia 7 A( Marysin [...]

26,72 380 000 PLN
14 221,56 PLN/m²
22 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 440 000 PLN 29 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Sieczna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio! Na sprzedaż, gotowa do zamieszkania, kawalerka o pow. 28.7 mkw. położona na Zielonej [...]

29 440 000 PLN
15 172,41 PLN/m²
22 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 825 000 PLN 66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łojewska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 66 m2, usytuowane na 4 [...]

66 825 000 PLN
12 500 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 099 000 PLN 50 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Żupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,70 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art [...]

50 1 099 000 PLN
21 980 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 930 000 PLN 49,33 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, dające możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Łączna [...]

49,33 930 000 PLN
18 852,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 599 000 PLN 28 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Wiosny Ludów Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bez pośredników komfortowo wykończone mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w [...]

28 599 000 PLN
21 392,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 699 000 PLN 37 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Wiosny Ludów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

37 699 000 PLN
18 891,89 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 850 000 PLN 85 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Sapieżyńska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Spokojna lokalizacja. Kameralny budynek. Cztery pokoje. Oddzielna kuchnia. Duży balkon. Dwustronne [...]

85 1 850 000 PLN
21 764,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 445 000 PLN 23 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Pułku AK „Baszta” Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m², zlokalizowana w [...]

23 445 000 PLN
19 347,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 676 000 PLN 31 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Pruszkowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM EKSKLUZYWNE, UNIKATOWE, KLIMATYCZNE I FUNKCJONALNE, PO GENERALNYM REMONCIE, [...]

31 676 000 PLN
21 806,45 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 990 000 PLN 33 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Krochmalna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż oferuję wykończoną w wysokim standardzie kawalerkę o powierzchni 33 m², położoną w [...]

33 990 000 PLN
30 000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 676 000 PLN 31 m2

31 676 000 PLN
21 806,45 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 795 000 PLN 53,7 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż zadbane, po remoncie mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,74 m², położone na 1. [...]

53,7 795 000 PLN
14 804,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Mirów Na sprzedaż 2 469 000 PLN 85,44 m2
Mirów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Wronia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez prowizji dla Kupującego Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, [...]

85,44 2 469 000 PLN
28 897,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 600 000 PLN 30,5 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowolipki Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż 30,5 m² kawalerka przy ul. Nowolipki, w sercu Muranowa, kilka minut od metra, tramwajów [...]

30,5 600 000 PLN
19 672,13 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 269 000 PLN 15 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Stefana Batorego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Spółka sprzedaje 2 lokale o powierzchni 15 m² każdy, zlokalizowane przy ul. Stefana Batorego 16 w [...]

15 269 000 PLN
17 933,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu