wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Bieżanów Do wynajęcia 6500 PLN 82,6 m2
Bieżanów / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Biuro o powierzchni 82,60m2 do wynajęcia. Biurowiec Biznes Park Wielicka to obiekt zlokalizowany w [...]

82,6 6500 PLN
78,69 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 5500 PLN 63,74 m2
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Biuro o powierzchni 63,74m2 do wynajęcia. Biurowiec Biznes Park Wielicka to obiekt zlokalizowany w [...]

63,74 5500 PLN
86,29 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Mistrzejowice Do wynajęcia 2500 PLN 66 m2
Mistrzejowice / Kraków / małopolskie, Bitwy nad Bzurą Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzień dobry. Oferuję do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe - 3 odrębne pokoje, jasna oddzielna [...]

66 2500 PLN
37,88 PLN/m²
08-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2100 PLN 22 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Rozdroże Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę od zaraz umeblowaną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji.

22 2100 PLN
95,45 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 1 450 000 PLN 53 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Zwierzyniecka Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy/ użytkowy znajduje się na parterze zmodernizowanej kamienicy [...]

53 1 450 000 PLN
27 358,49 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 1350 PLN
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Ludwika Solskiego Pokój do wynajęcia

Od 1 kwietnia do wynajęcia pokój jednoosobowy z balkonem, który znajduje się przy ul. L Solskiego na [...]

1350 PLN
84,38 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 4200 PLN 62 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Pułkownika Francesco Nullo Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem – Grzegórzki, Kraków Do wynajęcia komfortowe, w pełni [...]

62 4200 PLN
67,74 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2350 PLN 27,5 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Stefana Banacha Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowe mieszkanie w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w grudniu 2024 r. Mieszkanie [...]

27,5 2350 PLN
85,45 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 2900 PLN 45 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Spokojna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie bardzo jasne, słoneczne, przestronne i komfortowe mieszkanie (ekspozycja wschód [...]

45 2900 PLN
64,44 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 10 900 PLN 200 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łanowa Dom do wynajęcia

Do wynajęcia narożny dom przeznaczony pod działalność biurową, położony przy ul. Łanowej. [...]

200 10 900 PLN
54,50 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 1196 PLN 23 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Wynajmę małe biuro 22 m2 , cena 1196 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Biurowiec położony jest [...]

23 1196 PLN
52 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 3300 PLN 53 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Nadwiślańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji [...]

53 3300 PLN
62,26 PLN/m²
23-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie/ kawalerka z osobną kuchnią, na ulicy Mikołaja Reja. Mieszkanie znajduje się [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 6100 PLN 61 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPIS NIERUCHOMOŚCI Oferowany na wynajem apartament jest nowy wcześniej nie był wynajmowany i [...]

61 6100 PLN
100 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Na sprzedaż 1 250 000 PLN 74 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Rusznikarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie 74 m² z dużym półokrągłym balkonem i piwnica ok 11 m² Pradnik [...]

74 1 250 000 PLN
16 891,89 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 1900 PLN
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Racławicka Pokój do wynajęcia

ENGLISH VERSION BELOW Prywatny Akademik - Student House ZEITRAUM Racławicka 58 zaprasza Nowe w pełni [...]

1900 PLN
118,75 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 2950 PLN 35 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Racławicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Piękne NOWE jasne mieszkanie 2 pok. z aneksem kuchennym i łazienką w Apartamentowcu -ZEITRAUM [...]

35 2950 PLN
84,29 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 936 PLN 18 m2

Małe biuro do wynajęcia - 18 m2 , cena 936 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Doskonała [...]

18 936 PLN
52 PLN/m²
08-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 649 000 PLN 56,2 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Sienna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,2 m², [...]

56,2 1 649 000 PLN
29 341,64 PLN/m²
02-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Pychowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,62 m2 , w pełni wyposażone (meble, sprzęt AGD, [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
30-12-2025 Dodaj do notesu