wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 055 000 PLN 280 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Dom na sprzedaż

DOM W KRAKOWIE DOM SZEREGOWY NAROŻNY W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO O POW. 280 M2, W TYM [...]

280 2 055 000 PLN
7339,29 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 175 000 PLN 280 m2

280 2 175 000 PLN
7767,86 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 104 000 PLN 80 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

MIESZKANIE 80 M2 W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO W KRAKOWIE Z DUŻYM OGRÓDKIEM 92 M2 I [...]

80 1 104 000 PLN
13 800 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Os. Nowy Prokocim Do wynajęcia 6000 PLN 94 m2
Os. Nowy Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Henryka i Karola Czeczów Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Nowy, urządzony, inny niż wszystko co do tej pory widziałeś, piękny apartament w nowym budynku na [...]

94 6000 PLN
63,83 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 1000 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Bartosza Głowackiego Pokój do wynajęcia

Dla niepalącej studentki miejsce w pokoju 1-os (1000 PLN) w komfortowym samodzielnym mieszkaniu [...]

1000 PLN
0 PLN/m²
28-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1200 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Powstańców Pokój do wynajęcia

Hej! Mam do wynajęcia pokój w mieszkaniu 4-pokojowym. W pozostałych pokojach mieszkają dziewczyny [...]

1200 PLN
18,75 PLN/m²
24-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Zwierzyniec Do wynajęcia 2300 PLN 27 m2
Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Królowej Jadwigi Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

PROSIMY AGENCJE NIERUCHOMOŚCI, POŚREDNIKÓW I INNYCH REKINÓW BIZNESU O SZANOWANIE NASZEGO I WŁASNEGO [...]

27 2300 PLN
85,19 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 1200 PLN 24 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Na Kozłówce Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do wynajecia kawalerka z aneksem kuchennym o pow. 24 m2 od zaraz. Mieszkanie umeblowane (pralka w [...]

24 1200 PLN
50 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 4 380 000 PLN 630 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Marii Dąbrowskiej Lokal na sprzedaż

Lokal handlowy w pawilonie w centrum osiedla, witryna, 2 wejścia: główne dla klientów i drugie od [...]

630 4 380 000 PLN
6952,38 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 599 000 PLN 38,83 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To wygodne mieszkanie o powierzchni 38,83 m² znajduje się na 11. piętrze bloku z lat 70 - 80. [...]

38,83 599 000 PLN
15 426,22 PLN/m²
12-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 1 100 000 PLN 64 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ul. Chopina - KRAKÓW Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie 64 m2 w kamienicy z lat [...]

64 1 100 000 PLN
17 187,50 PLN/m²
11-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Na sprzedaż 595 000 PLN 44,12 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Bosaków Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania bardzo fajne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12m2 położone na 1 [...]

44,12 595 000 PLN
13 485,95 PLN/m²
10-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków Do wynajęcia 6750 PLN 75 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Papierni Prądnickich Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal handlowo usługowy przy ul.Papierni Prądnickich 73. Lokal ma 75mkw, wysokość 3m i może [...]

75 6750 PLN
90 PLN/m²
08-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Tonie Do wynajęcia 2800 PLN 43 m2
Tonie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o [...]

43 2800 PLN
65,12 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 870 PLN
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Paulińska Pokój do wynajęcia

Witam ! Zostały 2 pokoje 2 os. dla studentów w dogodnej lokalizacji na Kazimierzu. Mieszkanie jest [...]

870 PLN
0 PLN/m²
03-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 990 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Bohdana Zaleskiego Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia niekrępujący pokój, o powierzchni 16 m2 , w domu jednorodzinnym położonym w [...]

990 PLN
0 PLN/m²
27-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 4200 PLN 47 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Bernardyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Looking for a cozy and well-located home? Our 47 sqm, fully furnished apartment is available for [...]

47 4200 PLN
89,36 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Prokocim Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Republiki Korczakowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe Prokocim. Ekspozycja południowa, bardzo jasne . Na wyposażeniu [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mogilska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nieużywane mieszkanie 2 pokoje 49 m, z dużą bardzo jasną kuchnią, Klimatyzacją w każdym pokoju i [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
25-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 3900 PLN 74 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Krowoderskich Zuchów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Oferuję do wynajęcia jasne [...]

74 3900 PLN
52,70 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu