wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 725 000 PLN 40 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przytulne mieszkanie 2-pokojowe od właściciela | Kraków, ul. Prądnicka 65 Oferuję na [...]

40 725 000 PLN
18 125 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 2000 PLN 12 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Rusznikarska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia pomieszczenie w Salonie Fryzjerskim . Do tej pory znajdował się tam Gabinet [...]

12 2000 PLN
166,67 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 12 285 PLN 719 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Aleja Pokoju Biuro do wynajęcia

Aleja Pokoju - 719m2 powierzchni biurowej znajdującej się na terenie nowego biurowca w klasie A. [...]

719 12 285 PLN
17,09 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 389 000 PLN 24 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam kawalerkę, dobra lokalizacja, z piwnicą 694061547

24 389 000 PLN
16 208,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3600 PLN 37 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja Kijowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

[BEZPOŚREDNIO] 2 pokoje, skrzyżowanie ul. Kijowska/Lea, duży balkon, klimatyzacja Piękne i nowe [...]

37 3600 PLN
97,30 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Bieżanów Do wynajęcia 2700 PLN 40 m2
Bieżanów / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Mała Góra Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie z jasną oddzielną kuchnią,wyposażoną w [...]

40 2700 PLN
67,50 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2500 PLN 32,2 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

LOKALIZACJA: Ul. Dobrego Pasterza okolica Ronda Barei (linie autobusowe: 128, 129, 132, 138, 139, [...]

32,2 2500 PLN
77,64 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Azory Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Azory / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis: Wynajmę umeblowane mieszkanie na krakowskich Azorach przy ul. Stachiewicza. Mieszkanie po [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1050 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Franciszka Bohomolca Pokój do wynajęcia

Wynajmę jednoosobowy pokój w trzypokojowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym. Znajduje się przy ul. [...]

1050 PLN
70 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 3300 PLN 46,75 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Fabrycznej (ArtCity). W tygodniu proszę nie dzwonić [...]

46,75 3300 PLN
70,59 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2800 PLN 41 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Stefana Banacha Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Lokalizacja Kraków, ul. S.Banacha (Górka Narodowa). Mieszkanie umeblowane, sypialnia i salon z [...]

41 2800 PLN
68,29 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2800 PLN 52 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Józefa Łepkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, w pełni umeblowane, duży balkon, wszystkie instalacje. Dobra [...]

52 2800 PLN
53,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Swoszowice
Opatkowice Do wynajęcia 3100 PLN 67,71 m2
Opatkowice / Swoszowice / Kraków / małopolskie, Kłuszyńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Opatkowicach przy ul. Kłuszyńskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w [...]

67,71 3100 PLN
45,78 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3400 PLN 39 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Jana Długosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENGLISH DESCRIPTION BELOW – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Z przyjemnością prezentujemy nowy, [...]

39 3400 PLN
87,18 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1600 PLN 40 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Szlak Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam do wynajmu mieszkanie 1 pokój + kuchnia + łazienka. Parter w kamienicy od ulicy. Razem 40m2. [...]

40 1600 PLN
40 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Na sprzedaż 2 999 999 PLN 191,78 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Franciszka Pększyca-Grudzińskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska Na sprzedaż dom o powierzchni 191 m², [...]

191,78 2 999 999 PLN
15 642,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki Na sprzedaż 899 000 PLN 57 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Generała Bolesława Roi Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO od właściciela. Mieszkanie 57 m² w Krakowie, Łagiewnikach Mieszkanie na drugim [...]

57 899 000 PLN
15 771,93 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 3600 PLN 37 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Skowronia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie SKOWRONIA Krakow 37 m2 z duzym ogrodem 95 m2 3600 (w tym czynsz i rachunki ) [...]

37 3600 PLN
97,30 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 2 016 000 PLN 112 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Krupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Duże mieszkanie ( 112 m2) w okolicy Teatru Bagatela , w nowym budynku na drugim piętrze ( 2010 rok [...]

112 2 016 000 PLN
18 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2800 PLN 49 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią tuż przy Błoniach o powierzchni 49 m.kw. Mieszkanie [...]

49 2800 PLN
57,14 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu