wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Na sprzedaż 1 080 000 PLN 63 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Dąbska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio.Do sprzedaży wygodne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie ( 62,5 m2 ), w spokojnej, [...]

63 1 080 000 PLN
17 142,86 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 2000 PLN 18 m2
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Alojzego Horaka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesne studio z balkonem – wysoki standard | Kraków, ul. Alojzego Horaka ✨ Do wynajęcia [...]

18 2000 PLN
111,11 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 2900 PLN 37 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Pułkownika pilota Stefana Łaszkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 9 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

37 2900 PLN
78,38 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 799 000 PLN 57,7 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Józefa Łepkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz jasnego mieszkania z fantastycznym układem i widokiem, który zapiera dech w piersiach? [...]

57,7 799 000 PLN
13 847,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Borkowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Kliny Borkowskie ul.Borkowska - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje ,kuchnia, toaleta ,łazienka [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2

Kliny Borkowskie - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje(salon z balkonem i sypialnia ) ,jasna [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2150 PLN 23 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Mazowiecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesna, jasna, ładnie urządzona kawalerka z balkonem wychodzącym na wewnętrzny cichy [...]

23 2150 PLN
93,48 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 639 000 PLN 31,72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Antoniego Augustynka-Wichury Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

OPIS Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,72 m² wraz z przynależnym ogródkiem o [...]

31,72 639 000 PLN
20 145,02 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 1800 PLN 33 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie w Krakowie Nowej Hucie- Czyżyny, 1 lub 2 osobom. Liczba pokoi : 1 + kuchnia, [...]

33 1800 PLN
54,55 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Prokocim Do wynajęcia 2000 PLN 45 m2
Prokocim / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Księdza Piotra Ściegiennego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio przez właściciela funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2500 PLN 47 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w [...]

47 2500 PLN
53,19 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Ugorek Do wynajęcia 2400 PLN 23 m2
Ugorek / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo [...]

23 2400 PLN
104,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 5 490 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Tuchowska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy dom położony na przepięknej działce o powierzchni 7700m² z własnym, prywatnym [...]

280 5 490 000 PLN
19 607,14 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 970 000 PLN 50 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Aleja Kijowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Słońce | Cisza | Spokój | Świeże powietrze* - ZAREZERWOWANE Światło i widok: ekspozycja [...]

50 970 000 PLN
19 400 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Na sprzedaż 200 000 PLN 176 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Tadeusza Romanowicza Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Przedstawiamy ofertę przejęcia w pełni funkcjonującego lokalu gastronomicznego w Krakowie na [...]

176 200 000 PLN
1136,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2600 PLN 46 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy ul. Dobrego Pasterza 122B. [...]

46 2600 PLN
56,52 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Macieja Miechowity Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Bez pośredników, bezpośrednio od właściciela. Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 45,33 m² [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Mistrzejowice
Os. Piastów Do wynajęcia 2300 PLN 30 m2
Os. Piastów / Mistrzejowice / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na Os. Piastów 69 - [...]

30 2300 PLN
76,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 791 000 PLN 52,74 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Bolesława Orlińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o [...]

52,74 791 000 PLN
14 998,10 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Aleksandra Krępy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze, słoneczne i ciepłe z dużym balkonem. Wyposażone w [...]

50 2700 PLN
54 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu