wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 1600 PLN
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Marii i Bolesława Wysłouchów Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3-pokojowym (nie jestem właścicielem ani pośrednikiem — wyprowadzam się i [...]

1600 PLN
106,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki
Kazimierz Do wynajęcia 2500 PLN 42 m2
Kraków / małopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie po całkowitym remoncie przed około 10 lat na Krakowskim Kazimierzu ciche dla 1,2 osób [...]

42 2500 PLN
59,52 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 66 PLN 1063 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Lubicz Biuro do wynajęcia

Oferta podnajmu wyposażonego biura w centrum Krakowa. Możliwy podnajem całego niezależnego modułu [...]

1063 66 PLN
0,06 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 899 PLN 52 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Ułanów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Kraków Zwolnił się jeden pokój jednoosobowy i jeden dwuosobowy z balkonem ! Super ciche osiedle [...]

52 899 PLN
17,29 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 1 550 000 PLN 97,6 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Garncarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Starym Mieście, ul. Garncarska. Bardzo ciche usytuowane w oficynie. Bardzo [...]

97,6 1 550 000 PLN
15 881,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 3000 PLN 44 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Sosnowiecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje ul. Sosnowiecka, Bronowice Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia od zaraz [...]

44 3000 PLN
68,18 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 955 000 PLN 47,8 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Władysława Mitkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,80 m², położone na IV [...]

47,8 955 000 PLN
19 979,08 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków Do wynajęcia 7900 PLN 100 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Stolarska Biuro do wynajęcia

Oferujemy nowe biuro typu loft w centrum Krakowa. Biuro po generalnym remoncie, w pełni gotowe do [...]

100 7900 PLN
79 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, 38mkw, ul. Wrocławska, Krowodrza - nowe mieszkanie świeżo [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 200 PLN 13 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Rakowicka Garaż do wynajęcia

Jest od wynajęcia jedno ładne i bezpieczne miejsce parkingowe w garażu podziemnym w Krakowie na [...]

13 200 PLN
15,38 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 3300 PLN 33 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Rakowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest zlokalizowane na IV (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Rakowickiej w Krakowie. [...]

33 3300 PLN
100 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 847 000 PLN 51,75 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Ugorek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Światło, zieleń i przestrzeń - mieszkanie przy Tauron Arenie To mieszkanie ma w sobie coś, co [...]

51,75 847 000 PLN
16 367,15 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2500 PLN 34 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mariana Domagały Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie 34m2, w pełni umeblowane i wyposażone (kuchenka indukcyjna, kuchenka [...]

34 2500 PLN
73,53 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Obrońców Helu Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Od 1 maja. Do wynajęcia mieszkanie 42 m2, w przepięknej zielonej okolicy Krakowa w dzielnicy [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Do wynajęcia 2700 PLN 40 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Papierni Prądnickich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m² przy ul. Papierni [...]

40 2700 PLN
67,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2700 PLN 45 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Rydlówka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPIS I LOKALIZACJA = największy atut, obok Biedronka, McDonald's, KFC, liczne restauracje, blisko [...]

45 2700 PLN
60 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 9900 PLN 105,2 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Królewska Biuro do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową, aktualnie po remoncie, typu otwartego z możliwością [...]

105,2 9900 PLN
94,11 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 9400 PLN 99,67 m2

Do wynajęcia oferujemy powierzchnię biurową obejmującą połowę piętra w budynku wysokim z gotowym [...]

99,67 9400 PLN
94,31 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 22 600 PLN 240,39 m2

Do wynajęcia oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową zajmującą całe piętro budynku, z [...]

240,39 22 600 PLN
94,01 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy. [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu