wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 2 390 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Podgórki Dom na sprzedaż

Bezpośrednio, bez prowizji do sprzedaży dom wolno stojący na działce 18-arowej w południowej części [...]

280 2 390 000 PLN
8535,71 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Fiołkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

AGENCJOM I POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ! Wynajmę od końca kwietnia przytulne, jasne 2-pokojowe piękne [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 900 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Stanisława Moniuszki Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój 12m2 w dwupokojowym mieszkaniu studenckim. Pokój umeblowany jak na zdjęciach. W [...]

900 PLN
75 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2600 PLN 47 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę komfortowe mieszkanie w samym centrum zabytkowej części Nowej Huty o pow.47 m2 położone na [...]

47 2600 PLN
55,32 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Podgórze / Kraków / małopolskie, Grochowa Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia Pokój do wynajęcia 20 m2 w Krakowie-Podgórzu ul. Grochowa. - Cena za wynajem [...]

800 PLN
40 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 3700 PLN 57 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Poznańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Poznańskiej 8 (Kamienica Herbowa Poznań-inwestycja o podwyższonym [...]

57 3700 PLN
64,91 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Do wynajęcia 4900 PLN 147 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Przewóz Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia magazyn - hala (bezpośrednio od właściciela) Lokalizacja: ul. Przewóz 21 (Płaszów) [...]

147 4900 PLN
33,33 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 4200 PLN 41 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu apartamentu w nowym budownictwie, w inwestycji [...]

41 4200 PLN
102,44 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 960 000 PLN 68,9 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Torfowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i [...]

68,9 960 000 PLN
13 933,24 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 180 000 PLN 67,61 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Komuny Paryskiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie w standardzie premium o powierzchni 67,61 m², położone na [...]

67,61 1 180 000 PLN
17 453,04 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 5500 PLN 48,5 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Cieszyńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – wysoki standard, centrum blisko! Do wynajęcia [...]

48,5 5500 PLN
113,40 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 680 000 PLN 41 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal uzytkowy z przeznaczeniem na gabinet lub lokal pod najem krótkoterminowy na parterze, [...]

41 680 000 PLN
16 585,37 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2950 PLN 50 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Stanisława Lema Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 15 D pokoje 50 m² Mieszkanie: Komfortowe, bardzo jasne i przestronne [...]

50 2950 PLN
59 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 800 PLN
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, w mieszkaniu 3 pokojowym (po 1 osobie w pokoju) w [...]

800 PLN
17,39 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3700 PLN 48 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Rakowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel mieszkania chciałby zaprezentować nowoczesne mieszkanie na 5 piętrze ( ostatnim ) z [...]

48 3700 PLN
77,08 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 732 000 PLN 47,5 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowane na parterze czteropiętrowego [...]

47,5 732 000 PLN
15 410,53 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CENTRUM – STAROWIŚLNA: 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie. [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice
Bronowice Małe Na sprzedaż 1 490 000 PLN 69,31 m2
Bronowice Małe / Bronowice / Kraków / małopolskie, Kompozytorów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 [...]

69,31 1 490 000 PLN
21 497,62 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2700 PLN 28 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m², w bardzo dobrym [...]

28 2700 PLN
96,43 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 784 000 PLN 59,1 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Majora Ryszarda Nuszkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m² – funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż [...]

59,1 784 000 PLN
13 265,65 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu