wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 57 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Warszawa, Ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od maja 2026 r. Mieszkanie [...]

57 3300 PLN
57,89 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 91 PLN 53 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Ananasowa Lokal do wynajęcia

Ul. Ananasowa 31 (Mokotów-Siekierki) Lokal działa od prawie 4 lat. Obecnie również cały czas [...]

53 91 PLN
1,72 PLN/m²
10-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 1290 PLN
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Kamińskiego Pokój do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny, duży pokój (ok. 15 m2), zamykany, w mieszkaniu przy ul. Kamińskiego na [...]

1290 PLN
86 PLN/m²
04-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 7200 PLN 89 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Filomatów Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal na biuro lub usługi w cichej i zielonej okolicy Grochowa (Park Znicza) niedaleko [...]

89 7200 PLN
80,90 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 560 000 PLN 38 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

sprzedam mieszkanie na Ul. Krasiczyńskiej. Kapitalny remont był robiony 15 lat temu. Więcej [...]

38 560 000 PLN
14 736,84 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 38 PLN 10 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Biuro do wynajęcia

Wyjątkowa przestrzeń zatopiona w objęciach klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Cicha i [...]

10 38 PLN
3,80 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów Na sprzedaż 680 000 PLN 50,8 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Grawerska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio: 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje – Warszawa, ul. [...]

50,8 680 000 PLN
13 385,83 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 690 000 PLN 64 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Czerwona Droga Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ustawne mieszkanie z salonem, dużym przedpokojem, sypialnią i dużą oddzielną [...]

64 690 000 PLN
10 781,25 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2800 PLN 48 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie(48 m 2) na Górnym Mokotowie przy ulicy Odyńca. Zaledwie 6 minut pieszo [...]

48 2800 PLN
58,33 PLN/m²
17-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 4500 PLN 31 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Zawiszy Lokal do wynajęcia

Lokal użytkowy nadaje się na handel, usługi, biuro. W sprawie szczegółów proszę o kontakt.

31 4500 PLN
145,16 PLN/m²
23-01-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 350 PLN 12 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, aleja Solidarności Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym w pobliżu skrzyżowania Al. Solidarności i [...]

12 350 PLN
29,17 PLN/m²
18-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Inżynierska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne ciche mieszkanie po generalnym remoncie , idealne dla pary lub singla, świetnie [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
11-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 5900 PLN 63 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Widok Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę klimatyczne mieszkanie w kamienicy – 63 m² Oferuję do wynajęcia przestronne, klimatyczne [...]

63 5900 PLN
93,65 PLN/m²
26-12-2024 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 1200 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Borowej Góry Pokój do wynajęcia

Witam,  do wynajęcia od ZARAZ, pokój 9m2, kuchnia, łazienka wspólna do dyspozycji, [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Marysin Wawerski Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Młodnicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia nowe 3-pokojwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 869 000 PLN 60 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Horbaczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

60 m² | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia Duża loggia ok. 6 m² – idealna na poranną kawę [...]

60 869 000 PLN
14 483,33 PLN/m²
05-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2450 PLN 26 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Stępińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

MIESZKANIE JEST W TRAKCIE PODPISYWANIA UMOWY NAJMU. USUNĘ TĘ NOTATKĘ GDYBY STATUS ULEGŁ ZMIANIE. [...]

26 2450 PLN
94,23 PLN/m²
14-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 39m na ul.Skoroszewskiej w Ursusie. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
10-06-2024 Dodaj do notesu