wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kochanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie (38m2) w bardzo dobrym stanie z oddzielną kuchnią i [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
29-05-2024 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1499 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wiktorska Pokój do wynajęcia

Wolne od 1 kwietnia 2026!!! Adres: ul. Wiktorska Do wynajęcia jednoosobowy pokój, w czteropokojowym [...]

1499 PLN
214,14 PLN/m²
12-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz ładne dwupokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym i balkonem na 6 [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
04-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 70 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Gustowne, całkowicie urządzone dwustronne, kameralne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Warszawie [...]

70 2200 PLN
31,43 PLN/m²
26-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 49,5 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Emila Zegadłowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bez pośrednictwa agencji dwupokojowe mieszkanie 49,5 m2, przy ulicy Zegadłowicza na [...]

49,5 3500 PLN
70,71 PLN/m²
10-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 980 000 PLN 63 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży nowe nigdy niezamieszkane w zielonej gminie Wawer w dobrej lokalizacji. Dojazd do [...]

63 980 000 PLN
15 555,56 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3360 PLN 44 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje. Bezpośrednio od właściciela. Zdjęcia nie są sztucznie poszerzane. [...]

44 3360 PLN
76,36 PLN/m²
04-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 194 700 PLN 59,13 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Bronisława Pietraszewicza Lota Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem konkursu ofert jest udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej- [...]

59,13 194 700 PLN
3292,74 PLN/m²
09-11-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 3 190 000 PLN 229 345 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Bruzdowa Dom na sprzedaż

Więcej informacji: www.osiedlebruzdowa79.pl Ekskluzywne Wille Miejskie w Wilanowie – II etap [...]

229 345 3 190 000 PLN
13,91 PLN/m²
27-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam nowe bardzo przytulne oraz komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
01-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów Do wynajęcia 6500 PLN 88 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Sarmacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 88 m², zaprojektowane [...]

88 6500 PLN
73,86 PLN/m²
07-08-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1698 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Konstruktorska Pokój do wynajęcia

Oferta bezpośrednia właściciela! Od 1-go Lipca! Luksusowy pokój jednoosobowy 12,5 m2, umeblowany [...]

1698 PLN
135,84 PLN/m²
05-08-2023 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 8800 PLN 88 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Lokal do wynajęcia

Oferuję do najmu Lokal U7 w nowowybudowanym osiedlu espresso. Lokal w eksponowanym miejscu ,dobrze [...]

88 8800 PLN
100 PLN/m²
31-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-07-2023 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Ursus
Gołąbki Do wynajęcia 1100 PLN 14 m2
Gołąbki / Ursus / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Bezpośrednio wynajmę pokój (dodatkowo zamykany na klucz) ustatkowanej osobie ceniącej porządek oraz [...]

14 1100 PLN
78,57 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 5000 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Czerniakowska Pokój do wynajęcia

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - BEZ PROWIZJI   Sprzedam mieszkanie własnościowe, z księgą [...]

5000 PLN
0 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3100 PLN 32 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z lat 30tych, położone w [...]

32 3100 PLN
96,88 PLN/m²
31-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Łopuszańska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

NA WYNAJEM Nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 m2 (plus balkon o powierzchni 6 m2). Rozkład [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
25-03-2023 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 219 PLN 3 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Garaż do wynajęcia

Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu? Twoja firma szuka magazynu? WYNAJMIJ KONTENER MAGAZYNOWY W [...]

3 219 PLN
73 PLN/m²
07-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 6350 PLN 84 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ateńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

3-pokojowe komfortowe, ciche i eleganckie mieszkanie o wysokim standarcie. Parket, sprzęt AGD. [...]

84 6350 PLN
75,60 PLN/m²
03-02-2023 Dodaj do notesu