wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 936 PLN 18 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Małe biuro do wynajęcia - 18 m2 , cena 936 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Doskonała [...]

18 936 PLN
52 PLN/m²
08-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 649 000 PLN 56,2 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Sienna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,2 m², [...]

56,2 1 649 000 PLN
29 341,64 PLN/m²
02-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Pychowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,62 m2 , w pełni wyposażone (meble, sprzęt AGD, [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
30-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Na sprzedaż 1 770 000 PLN 173,64 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Górka Narodowa Mieszkanie na sprzedaż | 6 pokoi

Oferta bezpośrednia od inwestora, bez prowizji. Pozostały 2 wolne domy. Na sprzedaż nowoczesny [...]

173,64 1 770 000 PLN
10 193,50 PLN/m²
28-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Na sprzedaż 1 471 800 PLN 133,8 m2

Oferta bezpośrednio od inwestora, bez prowizji, Zostały tylko 2 domy. Nowoczesny trzypoziomowy [...]

133,8 1 471 800 PLN
11 000 PLN/m²
28-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia funkcjonalne nowe mieszkanie, zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkaniowej “Fabryczna [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1200 PLN
Podgórze / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój znajduje się w Łagiewnikach w budynku prywatnym na parterze. Oddzielne wejście do pokoju gdzie [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 3000 PLN 63 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Jazowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie o pow. 63m^2 znajdujące się w budynku kilkumieszkaniowym. Mieszkanie [...]

63 3000 PLN
47,62 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Łobzów Do wynajęcia 3200 PLN 57 m2
Łobzów / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z balkonem [...]

57 3200 PLN
56,14 PLN/m²
27-11-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Kraków
Podgórze
Rybitwy Do wynajęcia 6000 PLN 1000 m2
Rybitwy / Podgórze / Kraków / małopolskie, Trakt Papieski Działka do wynajęcia

Wynajmę 10 arową działkę komercyjną, równą, utwardzoną i ogrodzoną. Na działce prąd. Jest możliwość [...]

1000 6000 PLN
6 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 495 000 PLN 33 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Górników Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania urządzone, w pełni umeblowane, mieszkanie usytuowane na III piętrze. Jest doskonale [...]

33 495 000 PLN
15 000 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Podwawelskie Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Os. Podwawelskie / Dębniki / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne i w pełni wyposażone, zwierzetolubne mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji – [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Do wynajęcia 3000 PLN 71 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Lipska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od początku grudnia, jasne, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 71 [...]

71 3000 PLN
42,25 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Łagiewniki Do wynajęcia 1850 PLN 37 m2
Łagiewniki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Małe biuro na wynajem , 37 m2 , cena 1850 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Biuro z własną [...]

37 1850 PLN
50 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 750 PLN 12 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Stefana Batorego Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia lokal o powierzchni 12 m² w przyziemiu kamienicy przy ul. Batorego 5 w centrum Krakowa. [...]

12 750 PLN
62,50 PLN/m²
22-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 634 000 PLN 39,48 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przed Tobą nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,48 m² z 2010 roku. Mieszkanie jest gotowe do [...]

39,48 634 000 PLN
16 058,76 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 120 PLN 30 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Kapelanka Biuro do wynajęcia

W naszej ofercie pragniemy przedstawić Państwu w pełni wyposażone biuro na wynajem na godziny. Biuro [...]

30 120 PLN
4 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 330 000 PLN 22 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkania w kamienicy po remoncie – Stare Podgórze / ul. Limanowskiego, Kraków Powierzchnia : 22m2 [...]

22 330 000 PLN
15 000 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 301 975 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z MOŻLIWOŚCIĄ ANTRESOLI 33 M2 [...]

95 1 301 975 PLN
13 705 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 329 905 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z OGRÓDKIEM 126 M2 3 SYPIALNIE [...]

95 1 329 905 PLN
13 999 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu