wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mogilska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nieużywane mieszkanie 2 pokoje 49 m, z dużą bardzo jasną kuchnią, Klimatyzacją w każdym pokoju i [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
25-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 3900 PLN 74 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Krowoderskich Zuchów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Oferuję do wynajęcia jasne [...]

74 3900 PLN
52,70 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 593 000 PLN 31 m2
Kraków / małopolskie, Kobierzyńska Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Jakuba Bomby - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

31 593 000 PLN
19 129,03 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 2250 PLN 30 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Juliana Fałata Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia się, przy ul. Fałata koło Błoni. Idealne dla [...]

30 2250 PLN
75 PLN/m²
18-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 070 000 PLN 150 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Potrzask Dom na sprzedaż

DOM Z DWOMA NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI (energooszczędny i przestronny) z możliwością prowadzenia [...]

150 1 070 000 PLN
7133,33 PLN/m²
16-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3250 PLN 52 m2
Kraków / małopolskie, osiedle Piastów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia na os. Piastów w Krakowie. Powierzchnia 52 m2 3 pokoje -osobna [...]

52 3250 PLN
62,50 PLN/m²
15-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Krowodrza
Cichy Kącik Na sprzedaż 3 700 000 PLN 270 m2
Cichy Kącik / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Walerego Goetla Dom na sprzedaż

dom z cegły 2 pietrowy 1978r płaski dach , podpiwniczony, 6 pokoi ,2kuchnie 2 łazienki 3 miejsca [...]

270 3 700 000 PLN
13 703,70 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 19 434 PLN 350 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Strumienna Lokal do wynajęcia

Szukasz prestiżowej siedziby dla swojej firmy w Krakowie, która zapewni Twojemu zespołowi komfort [...]

350 19 434 PLN
55,53 PLN/m²
20-06-2025 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 270 PLN 11,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, aleja Jana Pawła II Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym w bloku przy al. Jana Pawła II 150, Czyżyny. [...]

11,5 270 PLN
23,48 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Mistrzejowice
Bosutów Do wynajęcia 1600 PLN
Mistrzejowice / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Oferujemy pokoje 1-osobowe w pensjonacie, każdy pokój ma własną łazienkę (toaleta, lustro, umywalka, [...]

1600 PLN
123,08 PLN/m²
05-06-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 3300 PLN 36 m2
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Wielicka Biuro do wynajęcia

Powierzchnia Biurowa w kompleksie Biznes Park Wielicka, mieści się na I piętrze budynku z windą. [...]

36 3300 PLN
91,67 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 400 PLN 15 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym 67C. . Do wynajęcia od zaraz miejsce w [...]

15 400 PLN
26,67 PLN/m²
11-05-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 55 760 PLN 680 m2
Bronowice Wielkie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Sosnowiecka Biuro do wynajęcia

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na I piętrze do wynajęcia 680m2 Do wynajęcia lokal [...]

680 55 760 PLN
82 PLN/m²
22-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 17 630 PLN 215 m2

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy [...]

215 17 630 PLN
82 PLN/m²
22-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2200 PLN 42 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Kazimierza Wierzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym, ul. Wierzyńskiego. Mieszkanie, [...]

42 2200 PLN
52,38 PLN/m²
08-04-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1200 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój 16 m² z balkonem do wynajęcia. Kuchnia i łazienka w części wspólnej. Mam do wynajęcia [...]

1200 PLN
75 PLN/m²
20-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 19 263 PLN 273 m2

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 177m2 + 96m2 przeszklonego tarasu Do [...]

273 19 263 PLN
70,56 PLN/m²
14-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 14 201 PLN 215 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Stawowa Biuro do wynajęcia

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 99m2 + 116m2 przeszklonego tarasu Do [...]

215 14 201 PLN
66,05 PLN/m²
14-03-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Dębniki Na sprzedaż 1 490 000 PLN 142 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Tyniecka Dom na sprzedaż

Biuro Sprzedaży Domów Firmy WILGA SC wilga-domy pl przedstawia do sprzedaży Domy w Zabudowie [...]

142 1 490 000 PLN
10 492,96 PLN/m²
09-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Kraków
Dębniki
Tyniec Na sprzedaż 140 000 PLN 1503 m2
Tyniec / Dębniki / Kraków / małopolskie, Nad Czerną Działka na sprzedaż

Działka rekreacyjna nr 249 pow 1503 m2 -15A ul. Nad Czerną. Tyniec obręb P74 Podgórze. Na działce [...]

1503 140 000 PLN
93,15 PLN/m²
01-03-2025 Dodaj do notesu