wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie do wynajęcia – Stare Podgórze, ul. Dąbrowskiego (Kraków) Do wynajęcia funkcjonalne i w [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2550 PLN 49 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Józefa Chełmońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m2 z aneksem kuchennym, w apartamentowcu na [...]

49 2550 PLN
52,04 PLN/m²
10-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków Do wynajęcia 30 000 PLN 330 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 29 Listopada Lokal do wynajęcia

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku [...]

330 30 000 PLN
90,91 PLN/m²
07-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Azory Do wynajęcia 3200 PLN 47,85 m2
Azory / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Eliasza Radzikowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM DOSTĘPNE OD ZARAZ. UL. RADZIKOWSKIEGO, AZORY [...]

47,85 3200 PLN
66,88 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 1500 PLN
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Mariana Domagały Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia, z dużym przestronnym balkonem: - 1500 + prąd według zużycia + kaucja. Pokój [...]

1500 PLN
100 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Mistrzejowice / Kraków / małopolskie, osiedle Złotego Wieku Garaż do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia murowany garaż z kanałem znajdujący się na osiedlu Złotego Wieku w Nowej Hucie [...]

17,1 600 PLN
35,09 PLN/m²
13-12-2024 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 400 PLN 15 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Cienista Garaż do wynajęcia

Wynajmę blaszany garaż blaszany, ul. Cienista - Kraków, Nowa Huta, Bieńczyce Teren ogrodzony [...]

15 400 PLN
26,67 PLN/m²
03-12-2024 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków Do wynajęcia 1800 PLN 21 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Kuźnicy Kołłątajowskiej Garaż do wynajęcia

DOMEK GARAZ pow parteru 20m2 poddasza 14m2 .woda,sila.. CENA NAJMU 1800 ZA MC. + OPLATY .Osoba do [...]

21 1800 PLN
85,71 PLN/m²
30-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 4900 PLN 61,85 m2
Kraków / małopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie mieszkanie w wysokim standardzie, w prestiżowej części Krakowa ( ul. Królowej [...]

61,85 4900 PLN
79,22 PLN/m²
29-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2850 PLN 51 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze położone komunikacyjnie. W odległości 2 min na nogach pętla [...]

51 2850 PLN
55,88 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1000 PLN
Podgórze / Kraków / małopolskie, Norymberska Pokój do wynajęcia

Opis ogłoszeniaDo wynajęcia jasny pokój dla jednej osoby, w 4-pokojowym mieszkaniu o pow. 70 m2, [...]

1000 PLN
125 PLN/m²
06-06-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Do wynajęcia 2200 PLN 29 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Gromady Grudziąż Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam Do wynajęcie mieszkanie 29m2 od 16.06.2026r. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, [...]

29 2200 PLN
75,86 PLN/m²
11-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2600 PLN 35 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezposrednio od wlasciciela i bez prowizji - doskonale zaplanowana umeblowana kawalerka. Wolne od [...]

35 2600 PLN
74,29 PLN/m²
19-02-2024 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 17 000 PLN 300 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Ukryta Dom do wynajęcia

Wynajmę nowo wybudowany dom w bardzo prestiżowej części Krakowa ( ul. Ukryta 10A) z pięknym widokiem [...]

300 17 000 PLN
56,67 PLN/m²
15-01-2024 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 5800 PLN 37 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, aleja 29 Listopada Biuro do wynajęcia

W naszej ofercie chcemy zaoferować Państwu niezależne biura o wysokim standardzie w bardzo dobrej [...]

37 5800 PLN
156,76 PLN/m²
01-08-2023 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 600 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wojciecha Weissa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 pokojowym w czteropiętrowym bloku na ul Weissa 8 (100 [...]

600 PLN
75 PLN/m²
07-05-2023 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 830 PLN
Kraków / małopolskie, Łużycka Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy od 15 kwietnia - Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Łużycka.  [...]

830 PLN
0 PLN/m²
30-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3600 PLN 72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne jasne mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnej kamienicy. Mieszkanie 3 [...]

72 3600 PLN
50 PLN/m²
18-02-2023 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków Do wynajęcia 500 PLN 15 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Półłanki Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia nowe magazyny samoobsługowe. Oferowane magazyny to kontenery morskie o pow. [...]

15 500 PLN
33,33 PLN/m²
23-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Swoszowice
Kliny Zacisze Do wynajęcia 2000 PLN 45 m2
Kliny Zacisze / Swoszowice / Kraków / małopolskie, Ketlinga Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, dla dwóch osób. Nieruchomość znajduje się [...]

45 2000 PLN
44,44 PLN/m²
07-11-2022 Dodaj do notesu