wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1950 PLN 23,23 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę osobie niepalącej, ze stałym zameldowaniem w Polsce (najem okazjonalny) słoneczne mieszkanie [...]

23,23 1950 PLN
83,94 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim
Os. Na Kozłówce Na sprzedaż 509 000 PLN 34 m2
Os. Na Kozłówce / Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Okólna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż, bezpośrednio, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Okólnej 14 w Krakowie, na [...]

34 509 000 PLN
14 970,59 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 7500 PLN 75 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 5.05.2026 trzypokojowe, pięknie umeblowany apartament na Wiślanych Tarasach 2, [...]

75 7500 PLN
100 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 3790 PLN 62 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Grażyny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Jasne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie 61 m² na 1. piętrze (blok z 2014 r., winda). • salon z kuchnią [...]

62 3790 PLN
61,13 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Armii "Kraków" Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe, 38m2, wysoki standard + komórka lokatorska (+opcjonalnie miejsce postojowe w garażu [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2700 PLN 44 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Błażeja Czepca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Opis Do wynajęcia przestronne, jasne i przytulne mieszkanie przy ulicy Błażeja Czepca na [...]

44 2700 PLN
61,36 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 3900 PLN 60 m2
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m² z prywatnym ogródkiem, położone w [...]

60 3900 PLN
65 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2300 PLN 33,7 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Jordanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - BEZ PROWIZJI Szanowni Państwo. Oferuję do wynajęcia [...]

33,7 2300 PLN
68,25 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Dębniki Do wynajęcia 3500 PLN 59 m2
Dębniki / Dębniki / Kraków / małopolskie, Zygmunta Miłkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane tak, [...]

59 3500 PLN
59,32 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 713 180 PLN 42,2 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łagiewnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 2. [...]

42,2 713 180 PLN
16 900 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 890 000 PLN 262 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 29 Listopada Dom na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w [...]

262 1 890 000 PLN
7213,74 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Na sprzedaż 580 000 PLN 38,78 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Lublańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w [...]

38,78 580 000 PLN
14 956,16 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2925 PLN 48,75 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Krakusa Biuro do wynajęcia

Jeśli chcesz stworzyć nietuzinkową przestrzeń dla swojego biznesu i pracowników, przyciągnąć [...]

48,75 2925 PLN
60 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj-Zaborze Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Os. Ruczaj-Zaborze / Dębniki / Kraków / małopolskie, Stefana Grota-Roweckiego Lokal do wynajęcia

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY 50 m² | PARTER | WITRYNA | UL. GROTA-ROWECKIEGO | KRAKÓW Do wynajęcia lokal [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2900 PLN 44 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Drukarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie 2 pokojowe mieszkanie z niskimi opłatami dodatkowymi, zlokalizowane na 2-gim [...]

44 2900 PLN
65,91 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 670 000 PLN 42,4 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Sołtysowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,4 m², położone przy ul. [...]

42,4 670 000 PLN
15 801,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1800 PLN 78 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Profesora Tadeusza Seweryna Biuro do wynajęcia

OFERTA WYNAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO POD BIURA GABINETY ul. Seweryna – Kraków,Podgórze Na wynajem [...]

78 1800 PLN
23,08 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 3 919 000 PLN 460 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Karola Szymanowskiego Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie ul. J. Lea 92 ogłasza PRZETARG NIEOGRANICZONY [...]

460 3 919 000 PLN
8519,57 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2800 PLN 64 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę ładne mieszkanie na osiedlu Willowym w spokojnej zielonej okolicy. Atuty mieszkania: 3 [...]

64 2800 PLN
43,75 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 815 000 PLN 46,4 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

ZDJĘCIA SĄ AUTENTYCZNE (nie wizualizacje) Sprzedam BEZPOŚREDNIO, bez prowizji, trzypokojowe [...]

46,4 815 000 PLN
17 564,66 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu