wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 780 000 PLN 52,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Sołtysowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52,51 m2 znajdujące się w [...]

52,5 780 000 PLN
14 857,14 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 34 440 PLN 420 m2
Bronowice Wielkie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Sosnowiecka Biuro do wynajęcia

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na II piętrze do wynajęcia 420m2 Do wynajęcia lokal [...]

420 34 440 PLN
82 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 2800 PLN 55,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Od kwietnia do wynajęcia! Komfortowe, umeblowane i wyposażone 2 – pokojowe mieszkanie w bloku z 2 [...]

55,5 2800 PLN
50,45 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 21 PLN 285,3 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Pilotów Magazyn do wynajęcia

Lokal w Śródmieściu w zamykanej posesji z monitoringiem przy Rondzie Młyńskim /blisko dawnej Krak [...]

285,3 21 PLN
0,07 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 795 000 PLN 30 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Józefa Dietla Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w samym sercu [...]

30 795 000 PLN
26 500 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Żabiniec Do wynajęcia 3200 PLN 49 m2
Żabiniec / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Żabiniec Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od Kwietnia. Mieszkanie znajduję się w kameralnym 3.pietrowym budynku na strzeżonej [...]

49 3200 PLN
65,31 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 75 000 PLN 12 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Profesora Michała Bobrzyńskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce postojowe o powierzchni 12 m² (praktycznie 15 m² - wymiary "koperty" to 5 x 3 m) [...]

12 75 000 PLN
6250 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2490 PLN 36 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 3 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

| English below | DOSTĘPNE OD ZARAZ Wynajem bezpośredni, bez prowizji, dostępne od zaraz. Oferujemy [...]

36 2490 PLN
69,17 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 690 PLN 18 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Fatimska Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęcia murowany na terenie ogrodzonym na którym znajdują się inne garaże przy ul. [...]

18 690 PLN
38,33 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 499 000 PLN 185 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Leona Petrażyckiego Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących komfort, estetykę [...]

185 1 499 000 PLN
8102,70 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
500 PLN
41,67 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 35 PLN 1000 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Pana Tadeusza Magazyn do wynajęcia

OFERTA NAJMU POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH I BIUROWYCH NT Technologia Sp. z o.o. 30-727 Kraków, ul. [...]

1000 35 PLN
0,04 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2800 PLN 45 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Przemiarki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia BEZPOŚREDNIO 2-pokojowe nowe mieszkanie z dużym balkonem od strony południowej | ul. [...]

45 2800 PLN
62,22 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Do wynajęcia 4508 PLN 92 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Portowa Biuro do wynajęcia

DOSTĘPNA POWIERZCHNIE: 92 m² II piętro DOSTĘPNOŚĆ LOKALU: Natychmiast LOKALIZACJA: Kraków ul. [...]

92 4508 PLN
49 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Czyżyny Do wynajęcia 350 PLN 14,5 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Centralna Garaż do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio dwa pełnowymiarowe miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym przy [...]

14,5 350 PLN
24,14 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki Na sprzedaż 650 000 PLN 37,06 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Aleksandra Fredry Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie gotowe do zamieszkania ,bezpośrednio,wykończone pod klucz i w pełni wyposażone. [...]

37,06 650 000 PLN
17 539,13 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Mistrzejowice
Os. Kombatantów Na sprzedaż 619 000 PLN 49,3 m2
Os. Kombatantów / Mistrzejowice / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie na os. Kombatantów. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi [...]

49,3 619 000 PLN
12 555,78 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mogilska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m², dwa pokoje plus osobna kuchnia i łazienka. [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Czyżyny Na sprzedaż 934 500 PLN 58,43 m2
Czyżyny / Kraków / małopolskie, Sołtysowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 58,43 m², [...]

58,43 934 500 PLN
15 993,50 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 55 350 PLN 19,2 m2
Kraków / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nasze domki modułowe to efekt polskiej produkcji, doświadczenia i dbałości o każdy szczegół. Od 2021 [...]

19,2 55 350 PLN
2882,81 PLN/m²
14-03-2026 Dodaj do notesu