wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 997 248 PLN (17 876 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Mokotów

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 470 000 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Orzycka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania przytulne, jasne mieszkanie 32 m² (z aneksem kuchennym) na parterze w spokojnej części [...]

32 470 000 PLN
14 687,50 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 445 000 PLN 23 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Pułku AK „Baszta” Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m², zlokalizowana w [...]

23 445 000 PLN
19 347,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 772 400 PLN 39,59 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim [...]

39,59 772 400 PLN
19 509,98 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 698 000 PLN 57,47 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Słoneczny, nowy, wykończony apartament 3-pokojowy o powierzchni 57,47 m², zlokalizowany na Mokotowie [...]

57,47 1 698 000 PLN
29 545,85 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 110 300 PLN 73,03 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Cybernetyki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 73,03 m², położone na ostatnim, [...]

73,03 2 110 300 PLN
28 896,34 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Na sprzedaż 490 000 PLN 32 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jałtańska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone przy ulicy Jałtańskiej 4. Mieszkanie [...]

32 490 000 PLN
15 312,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 840 000 PLN 92 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Bobrowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 92 m kw. na 5 piętrze z balkonem. Składa się z salonu połączonego z [...]

92 1 840 000 PLN
20 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 965 000 PLN 58 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wolfganga Amadeusza Mozarta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji – tuż przy metrze Służew! Mieszkanie [...]

58 965 000 PLN
16 637,93 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 150 000 PLN 95 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio Na sprzedaż 95 metrowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy al. [...]

95 2 150 000 PLN
22 631,58 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 025 000 PLN 53,94 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Cybernetyki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA BESPOŚREDNIA. WSZELKIM POŚREDNIKĄ ZDECYDOWANIE DZIĘKUJĘ. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe [...]

53,94 1 025 000 PLN
19 002,60 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 620 000 PLN 117 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Leszczyny Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedaż bezpośrednia. Agencjom i pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ciche [...]

117 2 620 000 PLN
22 393,16 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 070 000 PLN 49,6 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Puławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mokotów, Służew. Ładne, zielone osiedle. Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o [...]

49,6 1 070 000 PLN
21 572,58 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 714 000 PLN 32,5 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Kłobucka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż bezpośrednio kawalerka na pograniczu Mokotowa i Ursynowa | 32,49m² Część dzienna z [...]

32,5 714 000 PLN
21 969,23 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 830 000 PLN 48 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fryderyka Joliot-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

!!!REZERWACJA!!! Mieszkanie w zielonej, powojennej części Mokotowa, która łączy wygodę życia w [...]

48 830 000 PLN
17 291,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 699 000 PLN 47 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Etiudy Rewolucyjnej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio pięknie słoneczne, jasne mieszkanie w cichej dzielnicy Mokotowa w bilskiej [...]

47 699 000 PLN
14 872,34 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 3000 PLN 50 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Sielecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mokotów - Sielecka Słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe około 50 m2 w trzy piętrowym [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 629 000 PLN 27 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana Karola Chodkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

ENGLISH VERSION BELOW. We speak English fluently. Bezpośrednio od właściciela - nie płacisz [...]

27 629 000 PLN
23 296,30 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Górny Mokotów Na sprzedaż 520 000 PLN 31 m2
Górny Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do sprzedania kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji pomiędzy metrem Wilanowska a Galerią [...]

31 520 000 PLN
16 774,19 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 879 900 PLN 62,17 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Antoniewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3 pokojowe mieszkaniaCzwarte piętro, bardzo słoneczne, z ekspozycją na południe.Mural [...]

62,17 879 900 PLN
14 153,13 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 039 000 PLN 62,72 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jurija Gagarina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Warszawa, Mokotów – ul. Jurija Gagarina 31 | 62,72 m² | kamienica I parter | duży potencjał Na [...]

62,72 1 039 000 PLN
16 565,69 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu