wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 236 090 PLN (22 657 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Wola

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 990 000 PLN 33 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Krochmalna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż oferuję wykończoną w wysokim standardzie kawalerkę o powierzchni 33 m², położoną w [...]

33 990 000 PLN
30 000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Mirów Na sprzedaż 2 469 000 PLN 85,44 m2
Mirów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Wronia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez prowizji dla Kupującego Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, [...]

85,44 2 469 000 PLN
28 897,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 199 281 PLN 51,92 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Sokołowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

51,92 1 199 281 PLN
23 098,63 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 450 000 PLN 55 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Płocka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Piękne,nowoczesne własnościowe mieszkanie po remoncie.Składa się z dużego salonu z aneksem [...]

55 1 450 000 PLN
26 363,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 870 000 PLN 39,6 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Estetyczne mieszkanie na sprzedaż – Wola, ul. Jana Kazimierza Pomyśl sobie, że budzisz się w jasnym [...]

39,6 870 000 PLN
21 969,70 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 100 000 PLN 47,15 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Dzielna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam świetne trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu - Warszawa Mieszkanie o pow. 47,15 m2 [...]

47,15 1 100 000 PLN
23 329,80 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 940 000 PLN 43,3 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Redutowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie 43,45 m.kw. + duży balkon 12 m.kw. w nowym osiedlu CityFlow, Wola, ul. [...]

43,3 940 000 PLN
21 709,01 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wesoła
Wola Grzybowska Na sprzedaż 1 595 000 PLN 46 m2
Wola Grzybowska / Wesoła / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 46,54 m², położony na drugim. piętrze nowoczesnego [...]

46 1 595 000 PLN
34 673,91 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 290 000 PLN 63 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam przestronne, jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na 8. piętrze bloku [...]

63 1 290 000 PLN
20 476,19 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 249 000 PLN 67 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Aleja „Solidarności” Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

**Gotowiec inwestycyjny 5 pokoi, wieloletni najemca, bez prowizji** - bezpośrednio od właściciela, [...]

67 1 249 000 PLN
18 641,79 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 875 000 PLN 56 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Przy Lasku Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 i funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane obok [...]

56 875 000 PLN
15 625 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 199 000 PLN 49 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

DOCHODOWY APARTAMENT INWESTYCYJNY – CENTRUM WARSZAWY Na sprzedaż w pełni przygotowane mieszkanie [...]

49 1 199 000 PLN
24 469,39 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 209 000 PLN 46 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Kolejowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferta na wyłączność Na spredaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie (stan pod klucz) o powierzchni 46 [...]

46 1 209 000 PLN
26 282,61 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 290 000 PLN 71,3 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Łucka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż WYŁĄCZNIE BEZPOŚREDNIA. Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji/pośredników oraz na [...]

71,3 1 290 000 PLN
18 092,57 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 729 000 PLN 32 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Nowolipki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż BEZPOŚREDNIA; pośrednikom dziękuję Funkcjonalna i przestronna kawalerka w kamienicy na [...]

32 729 000 PLN
22 781,25 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Młynów Na sprzedaż 849 000 PLN 42,1 m2
Młynów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Płocka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2 pokoje 42,1 m2| metro Młynów | po generalnym remoncie - architekt | balkon | gotowe do wejścia [...]

42,1 849 000 PLN
20 166,27 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 175 000 PLN 55 m2

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Woli | 55 m² | Loggia | Klimatyzacja | Jana Kazimierza Na [...]

55 1 175 000 PLN
21 363,64 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 540 000 PLN 75 m2

Na sprzedaż bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na warszawskiej Woli, [...]

75 1 540 000 PLN
20 533,33 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 099 000 PLN 47,29 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Pańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Budzisz się z widokiem na Pałac Kultury, a wieczorem patrzysz na panoramę wieżowców Ronda [...]

47,29 1 099 000 PLN
23 239,59 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 399 000 PLN 44,58 m2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 44,63 m², [...]

44,58 1 399 000 PLN
31 381,79 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu