wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3400 PLN (68 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Targówek

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 3200 PLN 30 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Chodecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis nieruchomościZapraszamy do wynajęcia (umowa najmu okazjonalnego) umeblowanej, wyremontowanej [...]

30 3200 PLN
106,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Zielone Zacisze Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 42 m², Targówek (Zielone Zacisze) Do wynajęcia komfortowe [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2800 PLN 37 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Kondratowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajęcia 37 m mieszkania oddalonego zaledwie 5 min drogi piechotą od stacji metra [...]

37 2800 PLN
75,68 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3550 PLN 58,4 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio – przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Targówku | od 1 czerwca Bez pośredników. [...]

58,4 3550 PLN
60,79 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2900 PLN 42 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łąkocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Miesięczne opłaty: 2900 + 720 czynsz (woda i ogrzewanie w cenie) + prąd i gaz zgodnie z użyciem Do [...]

42 2900 PLN
69,05 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3000 PLN 46 m2

Mieszkanie do wynajęcia Opis nieruchomości: Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na [...]

46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Dalanowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, mieszkanie jest nowoczesne i zadbane, a także [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
54 3000 PLN
55,56 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Zacisze Do wynajęcia 5700 PLN 78 m2
Zacisze / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Zielone Zacisze Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe 78m2 plus balkon plus 2 garaże - Wysoki Standard Lokalizacja: - [...]

78 5700 PLN
73,08 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Do wynajęcia 3350 PLN 37 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Balkonowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w cichej i zielonej [...]

37 3350 PLN
90,54 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Do wynajęcia 2500 PLN 59,5 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Orłowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio jasne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,5 m², usytuowane na [...]

59,5 2500 PLN
42,02 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 4100 PLN 73 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Malborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Trzy pokoje (salon + 2 sypialnie), widna kuchnia, dwie łazienki (większa z wanną z hydromasażem, [...]

73 4100 PLN
56,16 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu