wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3309 PLN (72 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Ursus

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3350 PLN 32 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Herbu Oksza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa oddzielne pokoje z osobną kuchnią 32m2 Warszawa Ursus Szamoty za CH Factory Nowe piękne, ciche, [...]

32 3350 PLN
104,69 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 45 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Zagłoby Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam,mam do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Ursus,jest to mieszkanie na 11piętrze w bloku.Dwa [...]

45 2800 PLN
62,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2799 PLN 35 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Kolorowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m²na parterze bloku z zadbaną klatką schodową. [...]

35 2799 PLN
79,97 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2990 PLN 37 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Karola Taylora Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 37m2 , składające się z: salonu z aneksem [...]

37 2990 PLN
80,81 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Ryżowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W pełni wyposażone, pachnące [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Studio/kawalerka wykończone "pod klucz" do pierwszego wynajmu. Lokal idealny dla: - [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 4700 PLN 72 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Edwarda Habicha Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji Ursus Factory 4. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, o [...]

72 4700 PLN
65,28 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3200 PLN 52 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Starodęby Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z [...]

52 3200 PLN
61,54 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus
Skorosze Do wynajęcia 3300 PLN 39 m2
Skorosze / Ursus / Warszawa / mazowieckie, Tomcia Palucha Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m² z prywatnym ogródkiem, położone w [...]

39 3300 PLN
84,62 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3200 PLN 45 m2

Do wynajęcia mieszkanie – Warszawa Ursus Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy [...]

45 3200 PLN
71,11 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2999 PLN 37 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Wiosny Ludów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w [...]

37 2999 PLN
81,05 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2499 PLN 27 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Wiosny Ludów Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

27 2499 PLN
92,56 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3999 PLN 57 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Zofii Moraczewskiej Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

57 3999 PLN
70,16 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 4800 PLN 118 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Dzieci Warszawy Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia piękne, jasne, ciekawe architektonicznie dwupoziomowe mieszkanie. Mieszkanie [...]

118 4800 PLN
40,68 PLN/m²
14-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3900 PLN 60 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Markerta Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Uwaga: Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami. Wynajmę mieszkanie w Ursusie na [...]

60 3900 PLN
65 PLN/m²
11-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3990 PLN 54 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Silnikowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzien dobry, do wynajecia apartament 54 m2 na warszawskim Ursusie. Mieszkanie sklada sie z salonu [...]

54 3990 PLN
73,89 PLN/m²
13-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2750 PLN 45 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Posag 7 Panien Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam Państwa serdecznie, Bardzo Dobra oferta- Bezpośrednio. Nowe,wygodne, mieszkanie 2 pokojowe z [...]

45 2750 PLN
61,11 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 39m na ul.Skoroszewskiej w Ursusie. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
10-06-2024 Dodaj do notesu