wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 884 700 PLN (16 566 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Bemowo

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 930 000 PLN 49,33 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, dające możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Łączna [...]

49,33 930 000 PLN
18 852,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 519 000 PLN 26 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. [...]

26 519 000 PLN
19 961,54 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 340 000 PLN 66,2 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Budy Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam BEZPOŚREDNIO 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa [...]

66,2 1 340 000 PLN
20 241,69 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 520 000 PLN 82,53 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

DWUSTRONNE NAROŻNE JASNE I ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE – Twoje miejsce na Bemowie! OGŁOSZENIE [...]

82,53 1 520 000 PLN
18 417,55 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 4300 PLN 47 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Szeligowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie życia - łączy prywatność, wysoką jakość [...]

47 4300 PLN
91,49 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Na sprzedaż 1 149 000 PLN 68,12 m2
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Strzelców Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie, na drugim pietrze w budynku z 2017 [...]

68,12 1 149 000 PLN
16 867,29 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 100 000 PLN 52,99 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Chrzanowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Agencjom dziękujemy - proszę nie dzwonić! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m² z [...]

52,99 1 100 000 PLN
20 758,63 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 655 000 PLN 46 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Szwankowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem | 46 m² | Warszawa, Bemowo - ul. Szwankowskiego, rok budowy 1978 [...]

46 655 000 PLN
14 239,13 PLN/m²
03-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 745 000 PLN 37,88 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Generała Ludomiła Rayskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezpośrednio Sprzedam, 2-pokojowe słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy BEMOWO ul. Gen. L. [...]

37,88 745 000 PLN
19 667,37 PLN/m²
29-10-2025 Dodaj do notesu