wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2800 PLN 48 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie(48 m 2) na Górnym Mokotowie przy ulicy Odyńca. Zaledwie 6 minut pieszo [...]

48 2800 PLN
58,33 PLN/m²
17-02-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Szczypiorno Na sprzedaż 350 000 PLN 1591 m2
Szczypiorno / Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w kompleksie 16 nowych działek w Szczypiornie ul. Dzikiej Róży gm. Pomiechówek [...]

1591 350 000 PLN
219,99 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska Na sprzedaż 499 000 PLN 60 m2
Puszcza Mariańska / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Akacjowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom mieszkalny - dwa pokoje ponad 20 M2 ,kuchnia 9 M2, łazienka, wiatrołap,budynki [...]

60 499 000 PLN
8316,67 PLN/m²
10-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Mszczonów Na sprzedaż 455 000 PLN 59,61 m2
Mszczonów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Czereśniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Pozostały 4 wolne mieszkania! Inwestycja w przyszłość zaczyna się od wyboru nowego mieszkania w [...]

59,61 455 000 PLN
7632,95 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 4500 PLN 31 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Zawiszy Lokal do wynajęcia

Lokal użytkowy nadaje się na handel, usługi, biuro. W sprawie szczegółów proszę o kontakt.

31 4500 PLN
145,16 PLN/m²
23-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 12 000 000 PLN 110 000 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Borsucza Działka na sprzedaż

TEREN BUDOWLANY w Starej Wsi Nadarzyn, około 2 km do trasy S8. 63 886 m2 z możliwością podziału na [...]

110 000 12 000 000 PLN
109,09 PLN/m²
22-01-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 350 PLN 12 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, aleja Solidarności Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym w pobliżu skrzyżowania Al. Solidarności i [...]

12 350 PLN
29,17 PLN/m²
18-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 548 600 PLN 1055 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sójki Działka na sprzedaż

Działki budowlane przy lesie na osiedlu Winchester Park w Starej Wsi gm. Nadarzyn, wielkości od 1055 [...]

1055 548 600 PLN
520 PLN/m²
14-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Inżynierska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne ciche mieszkanie po generalnym remoncie , idealne dla pary lub singla, świetnie [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
11-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 5900 PLN 63 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Widok Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę klimatyczne mieszkanie w kamienicy – 63 m² Oferuję do wynajęcia przestronne, klimatyczne [...]

63 5900 PLN
93,65 PLN/m²
26-12-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
kozienicki
Gniewoszów
Borek Na sprzedaż 123 000 PLN 4737 m2
Borek / Gniewoszów / kozienicki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 4736,63 m² w malowniczej gminie Gniewoszów, powiat kozienicki! [...]

4737 123 000 PLN
25,97 PLN/m²
17-12-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Karczew
Ostrówek Na sprzedaż 582 000 PLN 9700 m2
Ostrówek / Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Jeśli chcesz mieszkać w cichej i pięknej okolicy, to jest to propozycja dla [...]

9700 582 000 PLN
60 PLN/m²
15-12-2024 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 1200 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Borowej Góry Pokój do wynajęcia

Witam,  do wynajęcia od ZARAZ, pokój 9m2, kuchnia, łazienka wspólna do dyspozycji, [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Marysin Wawerski Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Młodnicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia nowe 3-pokojwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 869 000 PLN 60 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Horbaczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

60 m² | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia Duża loggia ok. 6 m² – idealna na poranną kawę [...]

60 869 000 PLN
14 483,33 PLN/m²
05-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2450 PLN 26 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Stępińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

MIESZKANIE JEST W TRAKCIE PODPISYWANIA UMOWY NAJMU. USUNĘ TĘ NOTATKĘ GDYBY STATUS ULEGŁ ZMIANIE. [...]

26 2450 PLN
94,23 PLN/m²
14-09-2024 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 10 000 PLN 120 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Powstańców Warszawy Lokal do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio lokale handlowo-usługowe w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Powstańców [...]

120 10 000 PLN
83,33 PLN/m²
05-09-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew
Żelazowa Wola Na sprzedaż 280 000 PLN 6700 m2
Żelazowa Wola / Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o pow. 6700 m2, położoną w Żelazowej Woli. Atrakcyjna [...]

6700 280 000 PLN
41,79 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Reklamy