wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 39m na ul.Skoroszewskiej w Ursusie. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
10-06-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kochanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie (38m2) w bardzo dobrym stanie z oddzielną kuchnią i [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
29-05-2024 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Pruszków Do wynajęcia 4500 PLN 106 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Bolesława Prusa Lokal do wynajęcia

Witam Lokal znajduje się na ul B Prusa 10 w Pruszkowie. Nieruchomość składa się z powierzchni [...]

106 4500 PLN
42,45 PLN/m²
27-05-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 419 000 PLN 863 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Urocza Działka na sprzedaż

Oferuję działkę leśna w pełni gotową do użytkowania położoną centrum kompleksu leśnego ok 1,5 km od [...]

863 419 000 PLN
485,52 PLN/m²
02-05-2024 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1499 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wiktorska Pokój do wynajęcia

Wolne od 1 kwietnia 2026!!! Adres: ul. Wiktorska Do wynajęcia jednoosobowy pokój, w czteropokojowym [...]

1499 PLN
214,14 PLN/m²
12-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz ładne dwupokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym i balkonem na 6 [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
04-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 70 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Gustowne, całkowicie urządzone dwustronne, kameralne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Warszawie [...]

70 2200 PLN
31,43 PLN/m²
26-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 49,5 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Emila Zegadłowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bez pośrednictwa agencji dwupokojowe mieszkanie 49,5 m2, przy ulicy Zegadłowicza na [...]

49,5 3500 PLN
70,71 PLN/m²
10-01-2024 Dodaj do notesu
Obiekt mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Łazy Na sprzedaż 105 000 PLN 100 m2
Łazy / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie, Przyszłości Obiekt na sprzedaż

POWIERZCHNIA BIUROWA / MIESZKALNA / CAŁOROCZNA składająca się z siedmiu połączonych kontenerów , na [...]

100 105 000 PLN
1050 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 980 000 PLN 63 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży nowe nigdy niezamieszkane w zielonej gminie Wawer w dobrej lokalizacji. Dojazd do [...]

63 980 000 PLN
15 555,56 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3360 PLN 44 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje. Bezpośrednio od właściciela. Zdjęcia nie są sztucznie poszerzane. [...]

44 3360 PLN
76,36 PLN/m²
04-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 194 700 PLN 59,13 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Bronisława Pietraszewicza Lota Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem konkursu ofert jest udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej- [...]

59,13 194 700 PLN
3292,74 PLN/m²
09-11-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 3 190 000 PLN 229 345 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Bruzdowa Dom na sprzedaż

Więcej informacji: www.osiedlebruzdowa79.pl Ekskluzywne Wille Miejskie w Wilanowie – II etap [...]

229 345 3 190 000 PLN
13,91 PLN/m²
27-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam nowe bardzo przytulne oraz komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
01-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów Do wynajęcia 6500 PLN 88 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Sarmacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 88 m², zaprojektowane [...]

88 6500 PLN
73,86 PLN/m²
07-08-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1698 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Konstruktorska Pokój do wynajęcia

Oferta bezpośrednia właściciela! Od 1-go Lipca! Luksusowy pokój jednoosobowy 12,5 m2, umeblowany [...]

1698 PLN
135,84 PLN/m²
05-08-2023 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 8800 PLN 88 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Lokal do wynajęcia

Oferuję do najmu Lokal U7 w nowowybudowanym osiedlu espresso. Lokal w eksponowanym miejscu ,dobrze [...]

88 8800 PLN
100 PLN/m²
31-07-2023 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Mokre Na sprzedaż 430 000 PLN 1900 m2
Mokre / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 1900 m2 zabudowana domem murowano-drewnianym w miejscowości Mokre k/Radzymina Ogrodzony [...]

1900 430 000 PLN
226,32 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy