wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Bieganów Na sprzedaż 355 000 PLN 1700 m2
Bieganów / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Heweliusza Działka na sprzedaż

Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów nr 606/1 o [...]

1700 355 000 PLN
208,82 PLN/m²
20-05-2023 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Ursus
Gołąbki Do wynajęcia 1100 PLN 14 m2
Gołąbki / Ursus / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Bezpośrednio wynajmę pokój (dodatkowo zamykany na klucz) ustatkowanej osobie ceniącej porządek oraz [...]

14 1100 PLN
78,57 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 5000 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Czerniakowska Pokój do wynajęcia

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - BEZ PROWIZJI   Sprzedam mieszkanie własnościowe, z księgą [...]

5000 PLN
0 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Strachówka
Kąty Czernickie Na sprzedaż 840 000 PLN 21 000 m2
Kąty Czernickie / Strachówka / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 4 działek o powierzchni 2,1 ha (21000m2). Działki [...]

21 000 840 000 PLN
40 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3100 PLN 32 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z lat 30tych, położone w [...]

32 3100 PLN
96,88 PLN/m²
31-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Łopuszańska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

NA WYNAJEM Nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 m2 (plus balkon o powierzchni 6 m2). Rozkład [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
25-03-2023 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 219 PLN 3 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Garaż do wynajęcia

Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu? Twoja firma szuka magazynu? WYNAJMIJ KONTENER MAGAZYNOWY W [...]

3 219 PLN
73 PLN/m²
07-03-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Radom
Wólka Klwatecka Na sprzedaż 796 400 PLN 126,55 m2
Wólka Klwatecka / Radom / mazowieckie, Klwatecka Dom na sprzedaż

Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Radomia. Ta zaciszna [...]

126,55 796 400 PLN
6293,16 PLN/m²
07-02-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 6350 PLN 84 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ateńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

3-pokojowe komfortowe, ciche i eleganckie mieszkanie o wysokim standarcie. Parket, sprzęt AGD. [...]

84 6350 PLN
75,60 PLN/m²
03-02-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Natolin Do wynajęcia 4000 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Przy Bażantarni Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament 50m 2pok+kuchnia przy metrze Natolin bezpośrednio Piękne mieszkanie 50m2, w nowym [...]

50 4000 PLN
80 PLN/m²
31-01-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3700 PLN 36,45 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Szybka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zupełnie nowe, słoneczne mieszkanie 36.45m2 z dużym balkonem i garażem podziemnym. Ogrodzone osiedle [...]

36,45 3700 PLN
101,51 PLN/m²
27-01-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie Warszawa
Bielany Na sprzedaż 400 000 PLN 28 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta testowa serwisu, proszę nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić. Oferta testowa serwisu, [...]

28 400 000 PLN
14 285,71 PLN/m²
26-01-2023 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Pruszków Do wynajęcia 1700 PLN 22 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Biuro do wynajęcia

Lokal użytkowy po remoncie na 1 piętrze kameralnego pawilonu usługowo-handlowo-biurowego [...]

22 1700 PLN
77,27 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3400 PLN 53 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Josepha Conrada Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa pokoje w każdym smart tv salon z balkonem korytarz z duża szafa kuchnia w pełni wyposażona [...]

53 3400 PLN
64,15 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 849 000 PLN 56,6 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie pod inwestycję z ważną umową najmu do sierpnia 2023 gwarantującą stały dochód z [...]

56,6 849 000 PLN
15 000 PLN/m²
08-11-2022 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4100 PLN 82 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wilhelma Konrada Roentgena Lokal do wynajęcia

Zapraszam do wynajmu lokalu na Warszawskim Ursynowie zaraz przy głównej ulicy, duży ładny lokal na [...]

82 4100 PLN
50 PLN/m²
06-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 4800 PLN 67 m2
Warszawa / mazowieckie, Kazimierza Kuratowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem odświeżone mieszkanie na Mokotowie blisko Wilanowa. Mieszkanie 3- pokojowe, 67 metrów, 3 [...]

67 4800 PLN
71,64 PLN/m²
04-11-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Warszawa / mazowieckie, Niegocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe, jasne i ciepłe na piątym piętrze w dziesięciopietrowym budynku z lat [...]

38 2100 PLN
55,26 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 1300 PLN
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Rożnowska Pokój do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia na Pradze Południe, ul. Rożnowska 1/3. Okolica bardzo dobrze skomunikowana – 4-6 [...]

1300 PLN
14,77 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy