wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 64 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Słomińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2pokojowe ciche mieszkanie. Wysoki standard,umeblowane. Pełny sprzęt AGD. Sałon z aneksem [...]

64 4800 PLN
75 PLN/m²
25-09-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 146 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Dom do wynajęcia

Nowy segment dla rodziny z dziećmi -5 pokoi, klimatyzacja, kominek. Osiedle strzeżone z basenem i [...]

146 7500 PLN
51,37 PLN/m²
11-09-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3100 PLN 50 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wrzeciono Bielany o pow. 50 mkw. Mieszkanie [...]

50 3100 PLN
62 PLN/m²
09-09-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3700 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Meander Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jasne i czyste mieszkanie przy ul. Meander, 6 piętro z windą, o bardzo praktycznym rozkładzie: jasny [...]

50 3700 PLN
74 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
53 583 000 PLN
11 000 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 1200 PLN 10 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, targowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w nowym mieszkaniu, w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie ma fenomenalną [...]

10 1200 PLN
120 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 260 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warecka Dom na sprzedaż

Nowy dom do zamieszkania w m.(05-532)Solec 47A, (otulina Parku Chojnowskiego w pobliżu stadnina [...]

260 2 250 000 PLN
8653,85 PLN/m²
16-02-2022 Dodaj do notesu
Reklamy