wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Stara Praga Na sprzedaż 630 000 PLN 30 m2
Stara Praga / Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Floriańska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż w pełni wyposażone, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Floriańskiej 14 na warszawskiej [...]

30 630 000 PLN
21 000 PLN/m²
02-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2800 PLN 33 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Karola Darwina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio, 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone w [...]

33 2800 PLN
84,85 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 44 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Szwedzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia swieżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44 m w pełni wyposażone i [...]

44 3200 PLN
72,73 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Stalowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezpośrednio - pośrednikom dziekuję. Przytulna kawalerka przy kultowej ul. Stalowej. Świetny punkt [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
03-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Inżynierska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne ciche mieszkanie po generalnym remoncie , idealne dla pary lub singla, świetnie [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
11-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu