wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 5000 PLN 65 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Raszei Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Oferuję do wynajęcia 4-pokojowe, jasne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na Woli, przy ul. [...]

65 5000 PLN
76,92 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 960 000 PLN 41 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Bakalarska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej. Mieszkanie znajduje się na [...]

41 960 000 PLN
23 414,63 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów Do wynajęcia 6000 PLN 78 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie na 3 piętrze. Bardzo jasne. Powierzchnia 78 m2. Salon z aneksem, sypialnia, pokój z [...]

78 6000 PLN
76,92 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 900 000 PLN 57,32 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Marywilska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57,32 m², położone przy ul. [...]

57,32 900 000 PLN
15 701,33 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Białołęka Dworska Na sprzedaż 1 050 000 PLN 125 m2
Białołęka Dworska / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Krzysztofa Kiersnowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane przy ul. Kiersnowskiego 18 – [...]

125 1 050 000 PLN
8400 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 6250 PLN 68 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Giełdowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie blisko metra Daszyńskiego, choć nie bezpośrednio przy ruchliwych [...]

68 6250 PLN
91,91 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3600 PLN 52 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Syreny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OFERTA BEZPOŚREDNIA (bez prowizji). Do wynajęcia przytulne umeblowane mieszkanie na bliskiej Woli [...]

52 3600 PLN
69,23 PLN/m²
16 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Na sprzedaż 1 340 000 PLN 61,1 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od pierwszego właściciela. Eleganckie i bardzo zadbane mieszkanie [...]

61,1 1 340 000 PLN
21 931,26 PLN/m²
18 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Na sprzedaż 1 087 000 PLN 63,47 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Talarowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,47 m², położone na 1. piętrze [...]

63,47 1 087 000 PLN
17 126,20 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Księdza Jana Sitnika Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Ciche i bardzo przytulne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, tuż obok Parku Moczydło, w bloku [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2400 PLN 40 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Dionizosa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Białołęce. Mieszkanie ma duży balkon z pięknym [...]

40 2400 PLN
60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA NA MARIENSZTACIE – W HISTORYCZNYM STARYM MIEŚCIE W [...]

42 4200 PLN
100 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 320 000 PLN 51,81 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Marcina Kasprzaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA, BEZ PROWIZJI - AGENCJOM I POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ Sprzedam [...]

51,81 1 320 000 PLN
25 477,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 259 000 PLN 63 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Hilarego Koprowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które daje poczucie życia jak w domu? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle [...]

63 1 259 000 PLN
19 984,13 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 2600 PLN 42 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 42,5 m2. Doskonałe położenie w pobliżu metro Bródno, oraz dużego [...]

42 2600 PLN
61,90 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 3800 PLN 48 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Podchorążych Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio wygodne, dwupokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z [...]

48 3800 PLN
79,17 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1400 PLN 20 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, 1 Sierpnia Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 20 m. kw. składa się z pokoju, łazienki i przedpokoju z aneksem kuchennym. W pokoju [...]

20 1400 PLN
70 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Do wynajęcia 5200 PLN 57 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m² (2 sypialnie oraz salon połączony z widną kuchnią) [...]

57 5200 PLN
91,23 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2400 PLN 38 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 38 m2 : pokój 20 m2 z dużym oknem wychodzącym na balkon 5 m2, widna kuchnia [...]

38 2400 PLN
63,16 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3300 PLN 16 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilcza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę w samym centrum Warszawy, przy głównych liniach komunikacyjnych: Metro, tramwaj, [...]

16 3300 PLN
206,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu