wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 1600 PLN 26 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Stefana Baleya Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie na Ochocie, w bloku przy ul. Baleya na IV piętrze. Cicho i [...]

26 1600 PLN
61,54 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3600 PLN 36 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Hoża Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis mieszkania: Oferta bezpośrednia od właściciela. Powierzchnia mieszkania: 36 m2 Lokalizacja: [...]

36 3600 PLN
100 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 56,5 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 2/3 , w budynku z 2002r. przy ul. Włodarzewska, [...]

56,5 3300 PLN
58,41 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 395 000 PLN 18 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kasprowicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam kawalerkę 18 m² – Stare Bielany, przy metrze Warszawa, Stare Bielany – ulica tuż przy [...]

18 395 000 PLN
21 944,44 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3100 PLN 55 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Obrońców Tobruku Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, umeblowane dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z windą oraz ochroną przy [...]

55 3100 PLN
56,36 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 650 000 PLN 38 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Aleja „Solidarności” Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie w centrum, w kamienicy. Blisko do sklepów, urzędów, przychodni. Bardzo dobrze [...]

38 650 000 PLN
17 105,26 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 2 350 000 PLN 79 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Rydygiera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż – przestronne mieszkanie 2 sypialnie | 2 łazienki | Żoliborz, ul. Rydygiera Na sprzedaż [...]

79 2 350 000 PLN
29 746,84 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 949 000 PLN 132 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Geodezyjna Mieszkanie na sprzedaż | 6 pokoi

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na granicy Warszawy i Marek, w [...]

132 949 000 PLN
7189,39 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 3500 PLN 49,5 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Pożarowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 49,5 m². Znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku z [...]

49,5 3500 PLN
70,71 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 050 000 PLN 45,22 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

!!! BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA !!! !!! BARDZO WYSOKI STANDARD !!! Sprzedam NOWE / NIEUŻYWANE [...]

45,22 1 050 000 PLN
23 219,81 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Do wynajęcia 2000 PLN 55 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Parter domu z osobnym wejściem po remoncie, 55m2 , 1 ogromny pokój z aneksem kuchennym do wynajęcia [...]

55 2000 PLN
36,36 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 999 000 PLN 119,51 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 119,51 m² – Warszawa, Skwer Kardynała Wyszyńskiego 5Cena: 1 999 [...]

119,51 1 999 000 PLN
16 726,63 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 740 000 PLN 36,1 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Kazimierza Jeżewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezpośrednio. Mam do sprzedania mieszkanie przy ul.Jeżewskiego 5 w Warszawie . Całkowita [...]

36,1 740 000 PLN
20 498,61 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 5000 PLN 79 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Encyklopedyczna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie (79m2,3 piętro w bloku 5-cio piętrowym, winda, balkon, miejsce parkingowe) na [...]

79 5000 PLN
63,29 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 450 000 PLN 32,2 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Wiatraczna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 32,2 m² na sprzedaż – ul. Wiatraczna kamienica, pełna własność, sprzedaż bez pośredników [...]

32,2 450 000 PLN
13 975,16 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2000 PLN 19 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Kutnowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, przytulne mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe W [...]

19 2000 PLN
105,26 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Michałowice-Wieś Do wynajęcia 6400 PLN 125 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

ENGLISH DESCRIPTION BELOW ANGIELSKI OPIS PONIŻEJ CZYNSZ: 6.400 PLN (w tym miejsce garażowe) OPŁATY: [...]

125 6400 PLN
51,20 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2400 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Marsylska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mokotów - Stegny ul. Marsylska Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie. DLA: singla lub pary, osób [...]

32 2400 PLN
75 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 6500 PLN 73 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Giełdowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Pracujesz przy Rondzie Daszyńskiego i chcesz zamienić codzienne dojazdy na poranną kawę i spacer do [...]

73 6500 PLN
89,04 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4500 PLN 68 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kłobucka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m² przy ul. Kłobucka 8B w Warszawie. [...]

68 4500 PLN
66,18 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu