wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 026 046 PLN (15 874 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Włochy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 795 000 PLN 53,7 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż zadbane, po remoncie mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,74 m², położone na 1. [...]

53,7 795 000 PLN
14 804,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 645 000 PLN 40,89 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Popularna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i wysokością 3,5 m – Stare Włochy / ul. Popularna 50 Sprzedaję [...]

40,89 645 000 PLN
15 774,03 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 680 000 PLN 90 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Płużańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

90 metrowa kawalerka. Dla singla, maksymalnie pary prowadzacych aktywny, towarzyski tryb zycia, [...]

90 1 680 000 PLN
18 666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 970 000 PLN 61 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Oferujemy na sprzedaż nasze własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,89m2. [...]

61 970 000 PLN
15 901,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 545 000 PLN 60 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 60 m², zlokalizowany na parterze przy Alei Krakowskiej w [...]

60 545 000 PLN
9083,33 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 1 140 000 PLN 60,31 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio: * nowe, wykończone w wysokim standardzie i jeszcze niezamieszkałe, [...]

60,31 1 140 000 PLN
18 902,34 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 950 000 PLN 54 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz idealnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Właśnie to kameralne osiedle w idealnej okolicy [...]

54 950 000 PLN
17 592,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 930 000 PLN 49,04 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Klinkierowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 49,04 m2 na które składa się salonu z aneksem ( 19,7m2), 2 sypialni ( 10,5 i 8,7 m2) , [...]

49,04 930 000 PLN
18 964,11 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 299 000 PLN 82,85 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Drukarzy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta WYŁĄCZNIE bezpośrednia. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 82,85 m². Znajduje [...]

82,85 1 299 000 PLN
15 678,94 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 2 000 000 PLN 134 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Bezpośrednio od właściciela. Przestronne, jednopoziomowe mieszkanie z dużym salonem i dodatkowo 4 [...]

134 2 000 000 PLN
14 925,37 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 850 000 PLN 54 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleja Krakowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność zaoferować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m² z balkonem, [...]

54 850 000 PLN
15 740,74 PLN/m²
19-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 1 039 650 PLN 66 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Jutrzenki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam komfortowe, mieszkanie, wiele udogodnień, mieszkanie typu smart (inteligentny dom, [...]

66 1 039 650 PLN
15 752,27 PLN/m²
13-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 672 000 PLN 43,47 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Pryzmaty Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od Dewelopera. Płatność w atrakcyjnych transzach. Możliwość negocjacji ceny. [...]

43,47 672 000 PLN
15 458,94 PLN/m²
30-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 849 000 PLN 56,6 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie pod inwestycję z ważną umową najmu do sierpnia 2023 gwarantującą stały dochód z [...]

56,6 849 000 PLN
15 000 PLN/m²
08-11-2022 Dodaj do notesu