wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 032 625 PLN (20 721 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Żoliborz

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 290 000 PLN 48 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Kaliny Jędrusik Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bardzo ładne i funkcjonalne, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. [...]

48 1 290 000 PLN
26 875 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 680 000 PLN 76 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Żoliborz | kamienica z lat 50. Na sprzedaż [...]

76 1 680 000 PLN
22 105,26 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Sady Żoliborskie Na sprzedaż 639 000 PLN 37,2 m2
Sady Żoliborskie / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Władysława Broniewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Żoliborzu, na osiedlu "Sady Żoliborskie". Mieszkanie o powierzchni 37,2 m.kw. [...]

37,2 639 000 PLN
17 177,42 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane na [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 730 000 PLN 47 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Jasnodworska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania bezpośrednio przez właściciela mieszkanie na Żoliborzu. 4 piętro, 3 pokoje, oddzielna [...]

47 730 000 PLN
15 531,91 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Na sprzedaż 699 000 PLN 37 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Generała Józefa Zajączka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz miejsca, które łączy klimat starej Warszawy z wygodą nowoczesnego życia? Mam dla Ciebie [...]

37 699 000 PLN
18 891,89 PLN/m²
15-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 1 895 000 PLN 67,66 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Powązkowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OGŁOSZENIE PRYWATNE. Opis Na sprzedaż komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o [...]

67,66 1 895 000 PLN
28 007,69 PLN/m²
30-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz Na sprzedaż 699 000 PLN 32 m2
Żoliborz / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie/Apartment Nowoczesne, BARDZO WIDNE studio na 8 piętrze z windą. IDEALNE POD INWESTYCJĘ! [...]

32 699 000 PLN
21 843,75 PLN/m²
19-11-2025 Dodaj do notesu