wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 5900 PLN 63 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Widok Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę klimatyczne mieszkanie w kamienicy – 63 m² Oferuję do wynajęcia przestronne, klimatyczne [...]

63 5900 PLN
93,65 PLN/m²
26-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Marysin Wawerski Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Młodnicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia nowe 3-pokojwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 869 000 PLN 60 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Horbaczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

60 m² | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia Duża loggia ok. 6 m² – idealna na poranną kawę [...]

60 869 000 PLN
14 483,33 PLN/m²
05-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2450 PLN 26 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Stępińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

MIESZKANIE JEST W TRAKCIE PODPISYWANIA UMOWY NAJMU. USUNĘ TĘ NOTATKĘ GDYBY STATUS ULEGŁ ZMIANIE. [...]

26 2450 PLN
94,23 PLN/m²
14-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 39m na ul.Skoroszewskiej w Ursusie. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
10-06-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kochanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie (38m2) w bardzo dobrym stanie z oddzielną kuchnią i [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
29-05-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz ładne dwupokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym i balkonem na 6 [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
04-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 70 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Gustowne, całkowicie urządzone dwustronne, kameralne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Warszawie [...]

70 2200 PLN
31,43 PLN/m²
26-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 49,5 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Emila Zegadłowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bez pośrednictwa agencji dwupokojowe mieszkanie 49,5 m2, przy ulicy Zegadłowicza na [...]

49,5 3500 PLN
70,71 PLN/m²
10-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 980 000 PLN 63 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży nowe nigdy niezamieszkane w zielonej gminie Wawer w dobrej lokalizacji. Dojazd do [...]

63 980 000 PLN
15 555,56 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3360 PLN 44 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje. Bezpośrednio od właściciela. Zdjęcia nie są sztucznie poszerzane. [...]

44 3360 PLN
76,36 PLN/m²
04-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 194 700 PLN 59,13 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Bronisława Pietraszewicza Lota Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem konkursu ofert jest udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej- [...]

59,13 194 700 PLN
3292,74 PLN/m²
09-11-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam nowe bardzo przytulne oraz komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
01-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów Do wynajęcia 6500 PLN 88 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Sarmacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 88 m², zaprojektowane [...]

88 6500 PLN
73,86 PLN/m²
07-08-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3100 PLN 32 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z lat 30tych, położone w [...]

32 3100 PLN
96,88 PLN/m²
31-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Łopuszańska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

NA WYNAJEM Nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 m2 (plus balkon o powierzchni 6 m2). Rozkład [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
25-03-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 6350 PLN 84 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ateńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

3-pokojowe komfortowe, ciche i eleganckie mieszkanie o wysokim standarcie. Parket, sprzęt AGD. [...]

84 6350 PLN
75,60 PLN/m²
03-02-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Natolin Do wynajęcia 4000 PLN 50 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Przy Bażantarni Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament 50m 2pok+kuchnia przy metrze Natolin bezpośrednio Piękne mieszkanie 50m2, w nowym [...]

50 4000 PLN
80 PLN/m²
31-01-2023 Dodaj do notesu